Forever Supergreens

41.76  (KM 22%)

Forever Supergreens aitab organismi varustada väärtuslikest taimedest pärinevate toitainetega, kus iganes te ka ei oleks.

Igas joogiportsjonis on rohkelt kasulikke aineid, mis pärinevad ideaalselt sünergilisest aaloest ja enam kui 20 marjast, puu- ja aedviljast. Ülitoitev Forever Supergreens on hea maitsega ja seda on kerge kokku segada vee või mõne lemmikjoogiga.

30 x 4,4 g pakki

Kood: 621

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Supergreens™

Ammutage aktiivseks eluks energiat väärtuslike taimede erilisest kooslusest

  • Rohkem kui 20 marja, puu- ja aedvilja, üliväärtuslike toiduainete ja aaloe ideaalne kooslus
  • Hea taimne toitaineallikas igaks päevaks
  • Palju antioksüdandist C- ja E-vitamiini
  • Toetab pH-tasakaalu ja immuunsüsteemi

On päevi, mil ei õnnestu süüa piisavalt puu- ja aedvilja. Me kiirustame ja sööme ebatervislikke vahepalasid, mille pistame põske kõndides või sõites. Selle tõttu võib meie toidusedelis tekkida kasulike ainete puudujääk. Aga isegi kui kiire elutempo takistab tervislikult toitumast, võite organismi toitainevarusid iga kell täiendada väärtusliku taimejoogiga Forever Supergreens.

Iga Forever Supergreensi portsjon sisaldab aaloed ja rohkem kui 20 muud suurepäraselt kokku ühitatud marja, puu- ja aedvilja, mis varustavad organismi kasulike ainetega. See üliväärtuslik toode on hea maitsega. Seda on kerge kokku segada veega või mõne lemmikjoogiga.

Forever Supergreens sisaldab kõige tähtsamaid toitaineid ja antioksüdante, mis toetavad organismi loomulikku kaitsefunktsiooni ja annavad parimate tulemuste saavutamiseks energiat. Aluselisust tekitavad rohelised aedviljad (nagu spinat, lehtkapsas ja brokoli) aitavad säilitada hea vormi, taastades pH-tasakaalu, mis on paljude kehafunktsioonide jaoks väga tähtis.

Hoolikalt valitud koostisosad toetavad organismi loomulikku kaitsefunktsiooni siis, kui seda on kõige enam vaja, ja loovad võimaluse saavutada parimaid tulemusi. Forever Supergreens sisaldab rohkelt väärtuslikke aineid, mis pärinevad suurepäraselt kokku ühitatud looduslikest allikatest, nagu taralõngast, viinamarjaseemnetest, rohelisest teest, rohelistest aedviljadest, spiruliinast ja meie aaloest pärit polüfenoole ja antioksüdante, samuti väärtuslikku C- ja E-vitamiini ning magneesiumi.

Forever Supergreens pole pelgalt kiire ja mugav viis toitumispuudujääkide katmiseks. See on ka võrratu abiline spordisaalis – see annab treeningul energiat, lisab vastupidavust ja aitab pärast trenni jõu taastada.

Andke looduse rohelise väe abil uut jõudu oma aktiivsele elule. Hõrk marja-kooremaitse sobib suurepäraselt kokku kokteiliga Forever Lite Ultra või teie lemmikjoogi maitsega. Ei ole tähtis, kas soovite puu- ja aedviljadest kiiresti ja mugavalt rohkem toitaineid saada või enne treeningut parimatest looduslikest toiduainetest jõudu ammutada – te ei leia midagi paremat kui Forever Supergreens!

TARVITAMINE:
Lisage ühe paki sisu 240 ml vette või muusse jooki ja segage hästi läbi.

Loe ka: Forever Supergreens