Forever Garlic Tyme – Küüslaugu- tüümiani kapslid

22.78  (KM 22%)

Küüslaugu-tüümianikapslid

Tegu on kahe iidsetest aegadest tuntud taime kooslusega. Küüslauk tõhustab rasva muundumist energiaks, samuti on hea antioksüdant.

Ühes kapslis on 1 g küüslaugu kontsentraati ja 50 mg tüümianipulbrit.

KOGUS: 100 kapslit
KOOD: 065
Kategooria:

Kirjeldus

Forever Garlic Tyme™

Küüslaugu- tüümiani kapslid

Tegu on kahe iidsetest aegadest tuntud taime kooslusega. Küüslauk tõhustab rasva muundumist energiaks, samuti on hea antioksüdant. Ühes kaplis on 1g küüslaugu kontsentraati ja 50mg tüümianipulbrit.

Inimesed tarvitanud juba tuhandeid aastaid. Isegi Egiptuse papüürustelt aastast 1500 eKr on leitud 22 tervistparandavat küüslauguretsepti. Selle taime kasulikkust tunnustatakse tänaselgi päeval. Küüslauk ja tüümian on kaks tugevat antioksüdanti, mis on suurepäraselt ühildatud Forever’i küüslaugu-tüümianikapslites „Forever Garlic-Thyme“. Need väikesed, kergelt neelatavad kapslid aitavad tervena püsida. Uuringud on näidanud, et küüslauk sisaldab selliseid aineid, mis muudavad rasva ainevahetuse käigus energiaks ja kaitsevad organismi vabade radikaalide mõju eest. Küüslaugust eralduv aine allitsiin hävitab baktereid, seeni ja viiruseid. On tõestatud, et ka küüslaugus sisalduvatel väävliühenditel on kasulikke omadusi. Küüslauk sisaldab immuunsüsteemi tugevdavat germaaniumit, antioksüdant seleeni ja letsitiini, mis aitab kõrvaldada ladestunud rasvu. Tüümian sisaldab tanniini, fenooli ja tümooli (saponiine). Need on mitte üksnes tugevad antioksüdandid, vaid kaitsevad organismi ka bakterite ja seente eest. „Forever Garlic-Thyme“ sisaldab kaaliumit, kaltsiumit, B-grupi vitamiine ja C-vitamiini.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks kapsel iga söögikorra ajal toidulisandina

100 kapslit

Kood : 65

Lae endale toote lisainfo PDF failina:   Forever Garlic Tyme™