Aloe Vera – Taimest tooteks

Ettevõttest Forever Living : Taimest tooteks

Taimest tooteniAsutatud aastal 1978 ja tegutsedes enam kui 160 riigis, on Forever ja selle tütarettevõtted muutunud suurimaks Aloe Vera ja mesilassaaduste kasvatajaks, tootjaks ja turustajaks maailmas. Vältides herbitsiide ja pestitsiide meie patenteeritud stabiliseerimisetapis, tagame, et meie Aloe Vera on sisuliselt identne taimelehe sisemise geeliga. Ja kuna me ei sõltu teistest tarnijatest, saame tagada meie aaloe kõrge kvaliteedi. Foreveri strateegia annab võimaluse kontrollida kvaliteeti ja hinda igal sammul – toorainest lõpptoodeteni, mida te armastate.

Meie edu võti on meie toodete kvaliteet ja puhtus. Toodete valmistamisel alustame 100% sisemisest aaloelehe geelist, lisades parajalt abiained, et tagada toote toimivus. Meie toodete mitmekülgsus tähendab, et meie Aloe Verat võib nii juua kui ka määrida nahale. Meie tooteid ei ole katsetatud loomadel, Forever on märk looduse võimest aidata meil välja näha ja tunda end paremini.

Forever Living Products – see on kõrge kvaliteediga tervise- ja ilutooted, ökoloogiliselt puhas tootmine ning hooliv suhtumine oma klientidesse.

Näe parem välja. Tunne ennast paremini.