Nature Min

22.78  (KM 22%)

Nature-Min

Mineraalide allikas, mis varustab organismi makro- ja mikroelementidega õigesti tasakaalustatud suhtes.

Selle toidulisandi edulise valemi loomiseks on kasutatud mere settekivimite mineraale. Nature-Minis on sisuliselt kõik inimorganismile vajalikud mikroelemendid.

KOGUS: 180 tabletti
KOOD: 037
Kategooria:

Kirjeldus

Nature-Min™

Mineraalide kompleks

„Forever Nature-Min“ on suurepärane, täiuslikult tasakaalustatud mikro- ja makroelementine  alli-kas.Need mineraalid on toodetud merepõhja setetest, mis on moodustunud lubjastunud merefaunast ja –floorast. Merepõhja sette mineraalid on väga head mikroelementine allikad. 

Mineraalid moodustavad tervelt 4 % meie kehast. Inimese organism ei ole võimeline mineraale tootma, sellepärast peame vajali-ku mineraalikoguse saama toidust. „Forever Nature-Min“ varustab organismi mikro- ja makroelementi-dega tasakaalustatud proportsioonides, mis on väga oluline nendre omastamisel. Mineraalid mängi-vad inimorganismis ääretult tähtsat rolli alates vedelikutasakaalu reguleerimisest kuni geenide ja hormoonide aktiviseerimiseni. Mineraale on tarvis peaaegu kõikideks organismi funktsioonideks. Mineraalid on vajalikud rakkude ainevahetuseks, närvisüsteemi talitlemiseks,  sisenõrenäärmete normaalseks tööks, vedelikuringluseks, vereliblede tootmiseks, luustiku ja hammaste kujunemiseks ja kasvamiseks, hormoonide funktsioneerimiseks ning veel paljudeks muudeks inimorganismi elutähtsa-teks protsessideks. „Forever Nature-Min“ kasutamine tagab organismile kõik terveks ja tasakaalusta-tud eluks vajalikud makro- ja mikroelemendid. Tabletid on valmistatud looduslikust toorainest, mistõttu on organismil neid kerge omastada.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: 2–6 tabletti päevas toidulisandina.

180 tabletti

Kood : 37

Lae endale toote lisainfo PDF failina:   Nature-Min™