Forever Caltcium – Kaltsium

30.30  (KM 22%)

Kaltsium (tsitraadi kujul) D-vitamiini ja magneesiumiga

Vanusega hääbub organismi võime omastada kaltsiumi. Seda aitab tõkestada uuendatud Forever Calcium™, mis sisaldab kaltsiumi ja muid mineraale efektiivsemal kujul, mida organism imendab ja omastab maksimaalselt.

Forever Calcium™‘iga võite olla kindel, et olete valinud parima kvaliteediga toitained.

KOGUS: 90 tabletti.
KOOD: 206
Kategooria:

Kirjeldus

Forever Caltcium™

Kaltsium (tsitraadi kujul) D-vitamiini ja magneesiumiga

Teaduslikud uuringud on näidanud, et mida vanemaks inimene saab, seda vähem omastab tema organism kaltsiumi. Täiskasvanu suudab toidust omastada kuni 60% vähem kaltsiumi kui laps. Mida teha, et luud ja hambad püsiksid terved? Kui tahame olla terved, peame oma keha eest hoolitsema seestpoolt. Uuendatud „Forever Calcium™“ sisaldab õigesti tasakaalustatud koguses kaltsiumi, magneesiumi, tsinki, mangaani, vaske ning C- ja D-vitamiini, mis aitavad luude siseehituse ja talitluse korras hoida. „Forever“ tõhusamad kaltsiumivormid stimuleerivad paremini luukoe kasvu ja püsivad kauem vereringesüsteemis. Peale selle koosneb „Forever Calcium™“ mineraalikompleks väiksematest ja kergemini imenduvatest osakestest. Uuendatud „Forever Calcium™“ sisaldab kaltsiumi ja muid mineraale efektiivsemal kujul, mida organism imendab ja omastab maksimaalselt. Kaltsiumipuuduse vältimiseks tuleb tarvitada täisväärtuslikku toidulisandit. „Forever Calcium™“ võite olla kindel, et olete valinud parima kvaliteediga toitained, mis teie tervist hoiavad.  

D-vitamiin ja magneesium aitavad organismil paremini kaltsiumi omastada. Ühes tabletis on 250mg kaltsiumi. Neli tabletti päevas on lihtne ja tõhus viis varustada organismi sellise kaltsiumikogusega, et hoida luud tervete ja tugevatena.

90 tabletti

Kood : 206

Lae endale toote lisainfo PDF failina:  Forever Caltcium™