Forever Lite Ultra – šokolaadimaitseline kokteil

27.25  (KM 22%)

Suurepärane täiendus tervislikule toidulauale. Kaks portsjonit lahja piimaga segatud kokteili päevas annab 100% soovituslikust päevasest vitamiini- ja mineraalinormist. Forever Lite Ultra kokteilid aitavad tõhusalt optimaalset kaalu säilitada.

390g (15 portsjonit)

KOOD:  471

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Lite Ultra – šokolaadimaitseline

Aminoteiiniga Forever Lite Ultra on suurepärane lisand teie tervislikule eluviisile. See toitainekokteil ühendab endas uut arusaama toitumisest ja uusimaid tehnoloogiaid. Forever Lite Ultra aitab kujundada häid toitumisharjumusi ja tervislikku eluviisi. 

Kaks portsu väherasvase piimaga tehtud Forever Lite Ultra kokteili päevas annab 100% soovitatavast päevasest vitamiini- ja mineraalikogusest. Forever Lite Ultra sisaldab 18 aminohapet, sealhulgas primaarstruktuuriga ja hargnenud ahelaga aminohapped. Kokteilis olev aminoteiin kiirendab valkude lõhustumist ja tõhustab aminohapete omastamist.

Forever Lite Ultra kuulub lahutamatult kaalulangetusprogrammi Clean 9. See kokteil ja Clean 9 aitavad teil hoolitseda oma tervise eest ja luua efektiivse optimaalkaalu säilitusprogrammi.

KASUTAMINE: Segage üks mõõtlusikatäis pulbrit (kasutage kaasasolevat 25 g lusikat) 300 ml lahja piimaga. Loksutage purki enne igat kasutamist.

Toode on kantud Kölni nimistusse. Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga. Nii saavad sportlased Foreveri tooteid kasutada ilma dopingu-proovi pärast muretsemata.

KOOD 471

Forever Lite Ultra – šokolaadimaitseline