Aloe Blossom Herbal Tea – Aaloeõietee

22.00  (KM 22%)

Aaloeõietee

Suurepärase maitse ja erilise aroomiga taimede, maitserohelise ja aaloeõite segu. Rahustab, peletab väsimustunde, aitab organismil taastuda. Tee ei sisalda kofeiini, ent annab jõudu ja erksust. Võib juua nii kuumalt kui ka külmalt. 

VEGAN

KOGUS: 25 teepakki

KOOD: 200

Kirjeldus

Aloe Blossom Herbal Tea

Aaloeõietee

Spetsiaalselt suurepärase maiste ja rikkaliku aroomi pakkumiseks valmistatud „Aloe Blossom Herbal Tea“ on segu taimedest ja ürtidest. Kuigi tee ei sisalda kofeiini, annab see jõudu ja energiat. Tees sisalduvad taimed pärinevad Hiinast, Jamaicalt, Egiptusest ja Indiast, aaloeõied aga on kasvanud Ameerika mandril. Tee maitse, aroom ja mõju kujundab koostise mitmekesisus: kaneel värskendab, apelsinikoor ja nelk annavad joogile meeldiva lõhna, piment (nelkpipar) ja ingver rahustavad. See kalorivaba värskendav tee vähendab söögiisu, mistõttu sobib see hästi terve eluviisi programmi. „Aloe Blossom Herbal Tea“ on lihtsalt valmistatav. Seda võib juua nii kuumalt kui ka külmalt.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: tassi kuuma tee valmistamiseks kulub üks teepakike. Lisa keeva vett ja lase 3–5 minutit tõmmata, eemalda teepakike. Külma tee valmistamiseks kalla 2 tassi keevat vett 4-le teepakile ja lase 3–5 minutit tõmmata. Eemalda teepakid, lisa 2 tassi külma vett ja lase jahtuda.

25 pakki

Aloe Blossom Herbal Tea    kood 200