Forever Freedom – Aaloenektar Forever Freedom

44.60  (KM 22%)

Aaloenektar Forever Freedom

90,11 % Aloe Verat

Toidulisandis on aaloe looduslikke omadusi täiustatud glükosamiini, kondroitiini, C-vitamiini ja MSM-iga. See mahl on suurepärane viis kaitsta liigeseid kulumise eest. Mahl aitab säilitada liigeste normaalse funktsioneerimise ning toob tagasi elurõõmu.

Kogus: 1 liiter

Kood: 196

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Freedom

Mahl „Forever Freedom“ leevendab liigeste vananemise ja kulumise sümptomeid, mida tekitavad mööduvad aastad ja aktiivne sport. „Forever Freedom“ on aaloemahla, glükoosamiinsulfaadi, kondro-itiinsulfaadi, MSMi ning C- ja E-vitamiini segu. Glükoosamiinsulfaat ja kondroitiinsulfaat on kõhre-de loomulikud koostisained, mis kaitsevad kõhrede struktuuri ning tagavad, et need meie „amortisaa-torid“ oleksid õigesti niisutatud ja liigestes paiknev määrdevedelik oleks vajaliku viskoossusega. Vananedes kaotab organism võime piisaval hulgal toota terveteks liigesteks vajalikke elemente. MSM on bioloogiliselt omastatava väävli põhiallikas, mida leidub organismi igas rakus. See kaitseb põletiku eest. C-vitamiin on oluline mis tahes laadi paranemiseks ning iseäranis tarvilik MSMi funktsioneerimi-seks. Aaloe aitab kõiki neid liigestele vajalikke aineid paremini omastada. Mahla „Forever Freedom“ soovitatav päevakogus (120 ml) sisaldab glükoosamiinsulfaati (1500 mg), kondroitiinsulfaati (1200 mg), MSMi (750 mg), C-vitamiini (250 mg). Mahlas „Forever Freedom“ sisalduvad toitained on saadud loo-duslikest ainetest. „Forever Freedom“ on turvaline ja tõhus abi liigestele.

SOOVITATAV: 60–120 ml (30 ml kaupa kaks korda päevas või 60 ml kaupa kaks korda päevas, peale juua vett). Enne tarvitamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis.

Lae alla tooteinfo PDF fail: Forever Freedom ™