Aaloe-virsikumahl 330ml

10.90  (KM 22%)

Aaloesisaldus 84,5%

Aaloe vägi ja virsiku magusus. Kõikidele meeldib päikese käes valminud virsikute maitse!

See naturaalse virsikupüreega värskendav aaloemahl meeldib ühtviisi lastele ja täiskasvanutele, sest see kingib naudingu nii võrratust virsikumaitsest kui ka suurepärasest enesetundest! Tõhustage seedimist ning nautige mahlaseid virsikuid ja aaloe väge.

VEGAN

KOGUS: 330ml

KOOD: 73512

Kategooria:

Kirjeldus

Aaloe-virsikumahl

Kellele see on?

Forever Aloe Peaches sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad alustada oma elus uut head harjumust. Eriti hea, kui soovid püsida terve ja energiline, kuna meie Aloe vera joogid sisaldavad C-vitamiini, mis aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele ning näiteks immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Aloe verat on omakorda kasutanud inimesed üle kogu maailma juba ammusest ajast. Võib-olla olete juba proovinud mõnda Aloe vera nahahooldustoodet ja tunnete huvi Aloe vera kui toidulisandi vastu? Kui jah, siis olete heas seltskonnas. Forever Aloe Peaches on juba armastatud miljonitele inimestele üle kogu maailma.

Aaloe-­virsikumahl on suurepärane aaloe­ ja virsiku segu. Aaloe­ on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada ja soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida.

84,5% stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geelist ja mahlasest kaltsiumiga virsikupüreest valmistatud tootel on ainulaadne magus maitse. See varustab keha väärtuslike aaloest pärinevate ainetega. Virsiku ja aaloe kooslus on väärtusliku antioksüdandi, karotiini allikas. Virsikud sisaldavad rohkelt A­-vitamiini, mis on oluline nägemise ja immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Aaloe-virsikumahla töödeldakse aseptiliselt (tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta) ja see villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakenditesse, et saaks värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

Päikeseküps Aloe vera viljakast pinnasest

Halbadest koostisosadest ei saa head toodet teha. Seetõttu kasvatatakse meie Aloe verat Aloe barbadensis Miller külvikorras viljakal pinnasel kliimas, kus aastas on üle 2000 päikesepaistelise tunni. Kui aloe vera on täiesti küps, korjatakse see käsitsi. Kasutame ainult parimat sisegeeli, mis stabiliseeritakse enne Forever Aloe Virsikuteks valmistamist. Kõrgeima kvaliteediga toote turvalisuse tagamiseks läbib meie Aloe vera oma teekonnal toorainest valmistooteni mitmeid hoolikaid kontrolle. Meie Aloe vera on isegi sertifitseeritud Rahvusvahelise Aloe Teadusnõukogu (IASC) poolt, mis tõestab, et see on omaette liigas.

TARVITAMINE: kuni 120 ml päevas. Enne tarvitamist loksutage.

Ärge kasutage, kui kaane all olev tihend puudub või on kahjustatud.

Soovitatav päevane annus:  Võtke iga päev 3 portsjonit 40 ml. Segage iga portsjon 240 ml vee või mahlaga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse toitumise asendamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:  Avatuna hoida külmkapis (max 7°C). Pärast avamist säilib 30 päeva, kuid mitte kauem kui märgitud kõlblikkusaega.

Pidage meeles, et tooted ei sisalda säilitusaineid ja on seetõttu tundlikud toidud, mida pärast avamist hoida külmas. Pange pakend kohe pärast kasutamist külmkappi. Ärge kunagi jooge otse pakendist, kuna see võib soovimatuid mikroorganisme edasi kanduda ja lühendada säilivusaega. Pakendis soovitatakse säilitustemperatuuri max. 7°C, kuid ideaaljuhul hoida temperatuuril 4°C või külmem.

See toode on toidulisand. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

Toiteväärtus soovitatava päevaannuse (120 ml) kohta:
Komponent Kogus RI*
C-vitamiin 31,5 mg 39,4%

* RI = päevane võrdluskogus

Koostisained

Stabiliseeritud Aloe vera geel [Aloe vera geel (84,3%), antioksüdant (askorbiinhape/C-vitamiin), happesuse regulaator (sidrunhape)], looduslik virsikupüree (7%), fruktoos, looduslik viinamarjakontsentraat, virsiku maitseaine.