Royal Jelly – Mesilasemapiima tabletid

41.40  (KM 22%)

Foreveri mesilasema toitepiima tabletid

Mesilasemapiima on iidsetest aegadest peetud nooruse eliksiiriks. See kiirendab ainevahetust, annab energiat, leevendab stressi, aeglustab vananemisprotsessi.

Kood: 036

60 tabletti

Kategooria:

Kirjeldus

Foreveri mesilasemapiima tabletid

Mesilaema toitepiima tabletid on täiuslik tervistav toit.

Ta sisaldab väga olulist valku – gammaglobuliini, pantoteenhapet, kõiki asendamatuid aminohappeid ja kümmet asendatavat aminohapet. Ravitoime tagavad mesilasema toitepiimas sisalduvad sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi stimuleerivaid ained ning vitamiinid, asendamatud aminohapped, hormoonid ja teised bioloogiliselt aktiivsed ained. Mesilaema toitepiim on ka antibiootiliste omadustega. ta avaldab toniseerivat, mikroobi- ja kiiritusvastast, immuunsüsteemi tõhustavat, ainevahetust stimuleerivat, organismi elulist toonust tõstvat ning vererõhku normaliseerivat toimet, samuti soodustab veresoonte seisundi ja elundite funktsioonide paranemist. 

Mesilasema toitepiim on tõhus närvinõrkuse (neurasteenia), jõuetuse (asteenia), masenduse (depressioni), vaimse ja kehalise ülepingutuse, tuiksoonelubjastuse (ateroskleroosi), rinnaangiini (stenokardia), ajupõletiku (entsefaliidi), rasvumise, organismi kurnatuse, kopsuastma (bronhiaalastma) ja kehvveresuse (aneemia) korral.

Mesilasemapiima on iidsetest aegadest peetud nooruse eliksiiriks. See kiirendab ainevahetust, annab energiat, leevendab stressi, aeglustab vananemisprotsessi.

Koostisained

Magusaine (sorbitool), fruktoos, mesilasema piimapulber, happesuse regulaator (sidrunhape), apelsini maitseaine, paakumisvastased ained (steariinhape, ränidioksiid), stabilisaator (rasvhapete magneesiumisoolad). Sisaldab suhkrut ja magusainet.

Juhime tähelepanu, et toote sisu võib muutuda ja pakendil olev teave kehtib.

Toiteväärtus

Toitaine 1 laud. % RI* 2 tabelit. % RI*
Mesilasemapiima želee pulber  75  – 150 mg**  –

* RI = Päevase tarbimise viide

** Vastab 500 mg töötlemata mesilasemapiimale.

Juhised

Soovitatav päevane annus: 2 tabletti päevas.

See toode on toidulisand. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lae endale toote lisainfo PDF-s :  Royal Jelly