Forever Bee Propolis – Foreveri taruvaigutabletid

40.00  (KM 22%)

Foreveri taruvaigutabletid

Taruvaiku tuntakse looduse parima antibiootikumina. See tugevdab organismi. Tegu on naturaalse vahendiga, mida võib tarvitada terve pere. Taruvaigutabletid on rikastatud mesilasema piimaga.

Kood: 027

60 tabletti

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Bee Propolis™

Taruvaigu tabletid

Taruvaiku tuntakse looduse parima antibiootikumina. See tugevdab organismi. Tegu on naturaalse vahendiga, mida võib tarvitada terve pere. Taruvaigutabletid on rikastatud mesilasema piimaga.

Otse tarust teile

Populaarne toidulisand, mis sisaldab autentset mesilaste toodetud taruvaiku. Inimesed on mesilaste toodetud taruvaiku hinnanud juba iidsetest aegadest.

Kellele?

Forever Bee Propolis ™ sobib kõigile ja eriti neile, kes soovivad proovida kaasaegset, kuid traditsioonilist toidulisandit. Taruvaik on paljudele juba tuntud nahahooldustoodete raviainena. Nüüd saad proovida taruvaiku toidulisandina.

Mis on taruvaik?

Taruvaik on aine, mida mesilased kasutavad oma pesade desinfitseerimiseks. Taruvaiku tundsid juba vanad kreeklased. Nimetus olevat tulnud nende järgi: pro Polis = linna jaoks. Taruvaik koosneb peamiselt puude pungadest ning kuuse ja männi varjunditest saadud vaikudest ja vahadest. Selle täpne keemiline koostis võib aga erineda olenevalt taru asukohast ja sellest, millised taimed mesilaste käsutuses on.

Koguge hoolikalt

Mesilased koguvad lendudel koostisosi ja teevad need taruvaigust, mida nad oma taru pinnale pintseldavad. Et mitte rikkuda taru tasakaalu, kogutakse taru ja taru kohta vaid umbes 80–100 grammi taruvaiku. Foreveri taruvaigu puhtuse tagamiseks kasutame spetsiaalseid kogujaid.

Pika traditsiooniga toidulisand

Erinevatest kultuuridest pärit inimesed on taruvaiku otse tarust kasutanud aegade algusest peale. Kaasaegsetel inimestel on lihtsam juurdepääs: üks Forever Bee Propolis™ tablett sisaldab 500 mg taruvaiku. Inimesed üle maailma on meie mesindussaadusi hinnanud juba aastaid. Nad kasutavad ainult parimat toorainet ja võite olla kindel, et Forever Bee Propolis ™ on töödeldud ülima hoolega, alates tarust kuni valmistooteni.

Koostisained

Mesilastaruvaigu pulber, sojavalgu isolaat [ sojavalgu isolaat, emulgaator ( sojaletsitiin )], jaanileivapuu kummi, meepulber [meepulber, maltodekstriin] stabilisaator (ränidioksiid, steariinhape), aromaatsed ained, mesilasema tarretise ekstrakt.

Allergeenid: vaata  paksus kirjas teksti.

Juhime tähelepanu, et toote sisu võib muutuda ja pakendil olev teave kehtib.

Toiteväärtus

Toiteväärtus soovitatava päevaannuse kohta (2 tabletti):
Toitaine 1 laud. 2 tabelit.
Mesilase taruvaigu pulber 500 mg 1000 mg

Juhised

Soovitatav päevane annus: üks tablett kaks korda päevas.

See toode on toidulisand. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lae alla  toote lisainfo PDF-s:  Forever Bee Propolis™

Sulle võib meeldida ka…