Forever Bee Pollen – Foreveri suiratabletid

19.20  (KM 22%)

Õietolmu tabletid

Õietolmu nimetatakse sageli looduslikuks toiduks. See annab energiat ja elujõudu. Õietolmutablett sisaldab hea tervise, energia ja vastupidavuse säilitamiseks vajalikke toitaineid.

100 tabletti

Kood : 026

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Bee Pollen™

Õietolmu tabletid

ÕIETOLM / SUIR – Forever´i mesilaste õietolmu/SUIRA kogutakse ökoloogiliselt puhastesse paikadesse rajatud mesilatest, kasutades roostevabast terasest patenditud mahuteid. See tagab selle loodustoote puhtuse ja tõhususe. Forever´i õietolm on looduslik, ei sisalda konservante, lõhna- ega värvaineid.
Õietolm sisaldab laia valikut organismile vajalikke aineid. Selle koostisesse kuuluvad peaaegu kõik vitamiinid. Selline vitamiinikompleks tagab inimtervisele ulatusliku postiivse mõju. Selles loodustootes on kõik B-grupi vitamiinid, samuti C-, D-, E- ja K-vitamiin ning beetakaroteen (A-vitamiin). Õietolm sisaldab mitmeid mineraale, ensüüme ja koeensüüme, taimseid rasvhappeid, letsitiini, süsivesikuid, valke ja 22 aminohapet, kaasa arvatud kõiki kaheksat aminohapet, mida organism ise toota ei saa. Õietolmu toitained on kergesti seeditavad ja organism omastab need hõlpsasti.
Forever´i õietolm on kvaliteetne toidulisand, mis toetab vereringesüsteemi, reguleerib seedimist, tugevdab immuunsüsteemi ja kaitseb vegetatiivset närvisüsteemi.
MUUD KOOSTISAINED: mesi, steriinhape, ränidioksiid, mesilaspiim
SOOVITUSLIK TARVITAMINE: vältimaks allergilist reaktsiooni alguses 1/4 tabletti iga päev, hiljem suurendada järk-järgult kogust kuni ühe tabletini kolm korda päevas. Tarvitada hommikul või enne lõunat, sest tema ergastav mõju ei lase uinuda. On imemistablett, imendub hästi suu limaskestade kaudu.
TEADMISEKS: Suira küllastumata rasvhapped erinevad loomsetest seetõttu, et need ei põhjusta veresoonte lupjumist.
Lisaks vitamiinidele ja mineraalidele sisaldab see mitmeid ensüüme ja koensüüme, mis hõlbustavad seedimist ja aitavad kõhtu korras hoida.Antibiootilised omadused tulevad kasuks viiruste ja bakteritega võitlemisel, tõvestavad mikroorganismid ei saa soolestikus paljuneda. Tugevdab immuunsüsteemi.
Suiras sisalduv rutiin tugevdab kapillaaride seinu, mis aitab vähendada sinikate teket, regulaarsel tarvitamisel aitab korras hoida südame-veresoonkonda.Suiral on vähivastased omadused, ta kaitseb rakke pöördumatute kahjustuste eest ning kiirendab paranemisprotsesse.Kõige väärtuslikum on suir valkude poolest ning koos B-vitamiini ja süsivesikutega teevad need suirast ideaalse toidulisandi sportlastele ning aktiivse liikumisharjumusega inimestele. Suir annab palju energiat ning suurendab vastupidavust, see tasub pingelisel treeningperioodil dieeti lülitada. Suir vähendab orgasnimis histamiini hulka, st vähendab igasuguseid allergilisi reaktsioone, muuhulgas heinapalavikku. Mesilased töötlevad õietolmu oma süljega ning talletavad selle tarus noormesilastele söögiks. Suira kutsutaksegi mesilaste leivaks. Fermenteerimisprotsessi käigus kaovad õietolmust alllergeenid ning sellisel kujul on see allergikutele ohutu tarbida; suira igapäevane tarvitamine aitab organismil suurendada vastupanuvõimet õhust sissehingatava õietolmu suhtes. Suir aitab taastada maksafunktsioone, suurendab kõhunäärme insuliini tootmist, soodustab sapi- ja uriinieritust, on aneemiavastane vahend, vähendab vere hüübivust, alandab kolesteroolitaset, on skleroosivastase toimega, aitab toime tulla stressiga ning hõlbustada kaalulangetust. Suir mõjutab suurel määral ka hormoonide tööd ning aitab parandada seksuaaltervist. Uuringud näitavad, et juba ühekuuline õietolmu tarvitamine parandab sooritusvõimet. Meestel on täheldatud drastilist sperma kvaliteedi paranemist, naistel on aidanud selle tarvitamine parandada ovariaalfunktsiooni. Viljatuse puhul tasuks proovida.
Meestel aitab vähendada ka eesnäärme suurenemise ohtu.
Igati hea ja kasulik toode.

Toiteväärtus

Toiteväärtus soovitatava päevaannuse kohta (1 tablett / 3 tabletti):
1 tablett 3 tabletti
õietolm 500 mg  1500 mg
 

Juhised

Soovitatav päevane annus: Võtke esmalt väike annus (1/4 tabletist), et välistada allergilised reaktsioonid, eriti kui teil on õietolmuallergia. Seejärel võib ööpäevast annust suurendada ühe tabletini kolm korda päevas.

See toode on toidulisand. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

100 tabletti

Kood : 26

Lae endale toote lisainfo PDF failina:  Forever Bee Pollen™