Kaitsekreem R3 faktoriga

41.50  (KM 22%)

35% Aloe Verat

Kreem „R3 Factor“ aitab säilitada naha loomulikku niiskust, taastada elastsuse ja hea välimuse. Kreem sisaldab aaloed, puuviljahappeid ja vitamiine. See aitab eemaldada surnud rakud, toidab ja niisutab nahka, taastab kaitsva lipiidikihi. Kreem võitleb halastamatu aja mõju vastu.

KOGUS: 56,7 g
Kategooria:

Kirjeldus

R3 Faktor

Kaitsekreem R3 faktoriga   35% Aloe Verat

Kreem „R3 Factor“ aitab säilitada naha loomulikku niiskust, taastada elastsuse ja hea välimuse. Kreem on aaloegeeli, lahustuva kollageeni ja alfahüdroksühapete kombinatsioon, millele on lisatud nahale vajalikku A- ja C-vitamiini. Alfahüdroksühapped (ingl k AHA) pärinevad naturaalsetest taimsetest allikatest, neid kutsutakse ka puuviljahapeteks. Kreemis sisalduvad järgmised puuviljahapped: glükool-, sidrun-, viinamarja-ja õunhape. Puuviljahapped on kooriva toimega, need tõhustavad sarvestunud rakkude irdumist, lahustades liimisarnased ained, mis ei lase surnud rakkudel nahast eralduda. Surnud rakud teevad võimalikuks niiskuskao, lisaks ei lase need niisutuskreemidel nahka imenduda. Surnud rakkudest vabanemise järel osalevad uued rakud naha uuendusprotsessides paremini. AHA kreeme nimetatakse juba terve kümnend õigustatult vahendiks. Kreemi „R3 Factor“ koostises on alfahüdroksühapped kokku pandud aaloegeeliga. Aaloe loob puuviljahapete heade omaduste avaldumiseks soodsa keskkonna. Kreem sisaldab A- ja E-vitamiini. E-vitamiin täiustab naha struktuuri ning A-vitamiin aitab naha tervena hoida. Kreem „R3 Factor“ võitleb halastamatu aja mõju vastu ning aitab säilitada naha noorusliku jume. Naha uuendustsükkel kestab 21–28 päeva, sellepärast tuleks kreemi „R3 Factor“ selle kasulike omaduste ilmnemiseks kasutada vähemalt kuu aega. 

KASUTAMINE: kandke puhtale nahale. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage nii hommikul kui ka õhtul. Kasutanud päeval kreemi „R3 Factor“, võib veel lisaks kasutada ka päevakreemi (jumestuse aluskreemiks). Kasutanud aga kreemi „R3 Factor“ õhtul, võib veel lisaks kasutada taastavat öökreemi.

Vaata : R3 Faktor   kood 69