Smoothing Exfoliator – Pehmendav koorija

20.00  (KM 22%)

Toode koorib õrnalt nahka, seda kahjustamata, samuti annab nahale ühtlase jume. Bambus, jujuubiosakesed ja puuviljaensüümid (nagu papaiin ja bromeliin) aitavad eemaldada elutuid rakke ning värskendavad,  toidavad, pehmendavad  nahka ja ühtlustavad selle tooni. Aidake oma nahal tagasi saada terve jume ja sära, koorides ära ebavajaliku ja kahjustamata seejuures sügavamal olevat uut õrna nahka. 

KOGUS: 60 ml

Kood : 559

Kategooria:

Kirjeldus

Pehmendav koorija

– Koorib õrnalt ja muudab naha siidpehmeks.
– Ensüümiekstraktid värskendavad nahka.
Teie organism kõrvaldab iga päev 30 000–40 000 vana rakku. Isegi kui te regulaarselt nahka puhastate, vajab see vahel elutute rakkude ja mustuse eemaldamiseks täiendavat abi. Koorimata nahk võib näida kare ja tuhm. Aidake oma nahal tagasi saada terve jume ja sära, koorides ära ebavajaliku ja kahjustamata seejuures sügavamal olevat uut õrna nahka.
Agressiivsete keemiliste ainete või teravate osakeste asemel oleme sellesse pehmendavasse koorijasse kokku pannud viis erilise funktsiooniga naturaalset koostisosa, mis nahka hoolikalt puhastavad:
Looduslikult ümarad jujuubiosakesed libisevad õrnalt mööda naha pealispinda,
eemaldades mustust.
Keskkonnasõbralikult kasvatatud bambusepulber koorib nahka, eemaldades surnud rakke. Bambus on suure tera kujul, et see ei kriimustaks naha pinda.
Sellised ekstraktid nagu bromeliin ja papaiin ning sidruni eeterlik õli on looduse enda loodud toonikumid. Ananassist saadav ensüüm bromeliin aitab lõhustada elututes rakkudes sisalduvat keratiini, tänu millele on surnud rakke kergem eemaldada. Papaiast saadav papaiin värskendab nahka, samuti on see suurepärane C-, A- ja E-vitamiini ning pantoteenhappe allikas. Sidruni eeterlik õli niisutab väga hästi, seega uus värske nahk saab kohe tõhusat niisutust.
Lisaks nendele värskendavatele koostisainetele sisaldab koorija antioksüdante (nagu viinamarjamahla ekstrakti), et koorimine oleks mitte pelgalt tõhus, vaid ühtaegu ka õrn ning nahk saaks niisutust, muutuks värskemaks ja siledamaks. Pealegi, kooritud nahk omastab kõikidest seejärel kasutatavatest vahenditest olulisi aineid paremini, tänu millele on nahahooldus Foreveriga maksimaalselt tõhus.

Need ainulaadsed tooted värskendavad ja taastavad nahka, toimides eri probleemide – tuhmi jume, kuivuse, laikude, päikese kahjuliku mõju tagajärgede, tursete ja tumedate silmaaluste vastu. Lähtuge valikul oma vajadustest ja nautige kauneid tulemusi.

KASUTUS: Pigistage väike kogus vahendit niisketele sõrmedele. Koorige näonahka õrnade ringjate liigutustega, vältides silmaümbruspiirkonda. Peske koorimisvahend hoolikalt maha. Et nahk oleks värske, kasutage 2–3 korda nädalas.
TÄHELEPANU! Vältige silma sattumist. Silmade ärrituse korral loputage hoolikalt veega. Kui ärritus ei möödu, katkestage toote kasutamine ja pidage nõu arstiga.

Lisainfo PDF: Pehmendav koorija