Balancing toner – Tasakaalustav toonik

23.80  (KM 22%)

Hoiab pH tasakaalus

Kui kasutate puhastus- ja niisutusvahendi vahel tasakaalustavat toonikut, võite olla kindel, et olete eemaldanud kogu mustuse, ahendanud poorid ja oma nahka niisutanud.

KOGUS: 130 ml

Kood : 560

Kategooria:

Kirjeldus

 

Tasakaalustav toonik

– Värskendab, rahustab ja niisutab.
– Pehmendab nahka ja ühtlustab selle värvitooni.
– Ahendab poore.
Kas teie nahk vajab pärast puhastust midagi enamat? Kui kasutate puhastus- ja niisutusvahendi vahel tasakaalustavat toonikut, võite olla kindel, et olete eemaldanud kogu mustuse, ahendanud poorid ja oma nahka niisutanud.
Tasakaalustav toonik sisaldab merevetikaekstrakti ja naatriumhüaluronaadi unikaalset kooslust. Koos toimides niisutavad ja pehmendavad need tõhusad koostisained nahka, aidates säilitada
naha noorusliku jume.
Ühtlasi oleme toonikut rikastanud kurgiekstraktiga, mis rahustab ja pakub lisaniisutust. Kurk võib naha tooni kaunimaks muuta. Peale selle sisaldab kurk lignaane, mis aitavad nahal püsida pingul ja siledana. Valge tee ekstrakt on suurepärane antioksüdant, milles leidub rohkelt polüfenoole. See toimib koos aaloega, mille kontsentratsioon on selles tootes tõeliselt suur. See taastab naha tasakaalu ja aitab võidelda vabade radikaalide vastu.
Et muuta see efektiivne toode veel võimsamaks, oleme lisanud hüaluroonhapet. Sellel on võime tõmmata ligi niiskust, mistõttu kutsutakse seda ka molekulikäsnaks.
Kui kasutate näohoolduses tasakaalustavat toonikut, näete ilmselget vahet – nahk muutub pehmemaks ja kaunimaks ning omastab paremini muudes vahendites leiduvaid kasulikke aineid.

KASUTUS: Niisutage vatitükk või -padi rohke toonikuga ning kandke toonik sellega puhtale näo- ja kaelanahale. Kasutage kaks korda päevas. Nii ahendate poorid ja niisutate nahka.
TÄHELEPANU! Vältige silma sattumist. Silmade ärrituse korral loputage hoolikalt veega. Kui ärritus ei möödu, katkestage toote kasutamine ja pidage nõu arstiga.

Lisainfo PDF: Tasakaalustav toonik