Forever ARGI+

68.75  (KM 22%)

ARGI+

Ammutage igapäevane „imemolekulide“ ports ARGI+ abil. L-arginiin on ülitähtis aminohape, mis osaleb organismi paljudes funktsioonides alates rakutalitluse toetamisest kuni lämmastikoksiidi tootmise soodustamiseni, et organitesse jõuaks rohkem verd. Oleme sellele igati väärtuslikule koostisainele täiendavalt lisanud uuendusliku vitamiinikompleksi ja puuvilju ning loonud hoolikalt tasakaalustatud toidulisandi, mis tugevdab kogu organismi. Segage paki sisu vee, Foreveri aaloemahla või oma lemmikjoogiga ja nautige suvist marjamaitset.  ARGI+ sisaldab endas kogu L-arginiini väge. Toitained ja vitamiinid tugevdavad selle mõju veelgi.

Kõik need koostisained moodustavad üheskoos uue põlvkonna toidulisandi, mis parandab organismi üldseisundit. Rikastage oma toidulauda tõhusa L-arginiiniga.

Kogus: 300 g
Kood: 473
Kategooria:

Kirjeldus

Forever ARGI+

L- Arginiini ja vitamiinide kompleks

Uue põlvkonna toidulisand, mis sisaldab 5g L-Arginiini ühe portsu (paki) kohta ja sünergilisi vitamiine, mis annavad kehale hoogu ja energiat kogu pikaks päevaks ja parandab organismi üldseisundit.

Vaid üks pakike ARGI+ segatuna 250ml vee või meelsaima aaloemahlaga või muu joogiga, mis toob parema enesetunde. Juua üks kord päevas.

Mis on ARGI+ ?

Tegu on L-arginiinist ja vitamiinikompleksist koosneva toidu¬lisandiga. L-arginiin on tervise igakülgseks toetamiseks va¬jalik aminohape. Inimese organism muudab L-arginiini läm¬mastikoksiidi molekuliks, mis aitab veresoontel lõdvestuda ja laieneda, et veri saaks paremini voolata. Parem verevarustus tõhustab paljusid olulisi funktsioone, aitab vererõhu õigena ja südameveresoonkonna tervena hoida.
ARGI+ valem võimaldab organismil osa saada kõikidest L-arginiini headest külgedest. Pealegi on see rikastatud antioksü¬dantsete omaduste poolest tuntud granaatõuna, kolesterooli normis hoidva punase veini ekstrakti ning südame veresooni ja immuunsüsteemi tervena hoidvate viinamarjakestadega. Teised ARGI+ koostises olevad marja- ja puuviljamahlad aitavad neutraliseerida vabu radikaale, toetavad tervet arengut ning luude ja lihaste talitlust.

Kui võtta kokku kõik, mis L-arginiini ja lämmastikoksiidi mõjust teada on, millised on ARGI+ tarvitamise plussid

10. Ergutab vananemisvastaste hormoonide tegevust. Kes küll tahaks paista vanem kui ta     tegelikult on?
9. Parandab insuliini toimet, tänu millele aitab vere glükoosi¬hulka õigel tasemel hoida.
8. Punase veini ekstrakt aitab vere kolesteroolitaseme normis hoida.
7. Granaatõun ja marjad sisaldavad palju anti oksüdante, mis on kasulikud vabade  radikaalide   kahjuliku mõju neutraliseerimiseks.
6. Suurendab lihaste massi ja jõudu, vähendab rasvkude. Võrratu eelis spordiharrastajatele ja naistele.
5. Lämmastikoksiid suurendab veresoonte läbilaskevõimet ja võib parandada seksuaalfunktsiooni.
4. Stimuleerib luude ja kudede kasvu ning taastumist, mistõttu sobib eriti hästi pärast luumurde ja pehmete kudede vigastusi.
3. Aitab säilitada õige vererõhu ja terve südameveresoonkonna.
2. Lämmastikoksiid toetab immuunsüsteemi, hävitab baktereid, viiruseid ja teisi võõrkehi.
1. ARGI+ on võrratu toidulisand, mis tugevdab organismi paljusid süsteeme, võimaldades meie kehal talitleda optimaalsel režiimil.

Toode kuulub Kölni nimekirja (Gologne List) Cologne

http://www.koelnerliste.com/en/cologne-list.html

See tähendab, et sportlased võivad selles nimistus olevaid tooteid tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga. Kuid vastutuse võtavad sportlased siiski ise ja otsustavad, kas antud tooted on neile sobivad.
NB! Kui olete rase, imetate last või kannatate tervisehäirete all, pidage toote kasutamise eel nõu arstiga.

Toiteväärtus

Toitained Päevane annus (10 g) % RI*
Energia 140 kJ/33 kcal  –
Süsivesikud 2 g  –
 millest suhkruid 2 g  –
C-vitamiin 80 mg 100 %
D3-vitamiin 5 μg 100 %
K2-vitamiin 20 μg 27 %
B6-vitamiin 1,4 mg 100 %
B12-vitamiin 2,5 μg 100 %
Foolhape 200 µg 100 %
L-arginiin 5 g  –
Mahla ja puuviljaekstrakti segu  114 mg  –

* RI = Päevane annus %

30 pakikest

Kood : 437

See toode on toidulisand. Soovitatud päevaannust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikke eluviise. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Lae endale toote lisainfo PDF failina: Forever ARGI+™