Forever B12 Plus

18.95 

Olulised B-rühma vitamiinid kaitsevad ja annavad energiat.

Uuringute põhjal ei saa koguni 30% täiskasvanutest seda tähtsat vitamiini piisavalt. See on iseäranis aktuaalne veganitele, taimetoitlastele ja paljudele inimestele, kes järgivad toitumispiiranguid.

60 tabletti
Kood: 188

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Forever B12 Plus

• Oluline homotsüsteiini normaalseks aineringluseks.
• Oluline normaalseks energiaringluseks.
• Oluline närvisüsteemi normaalseks talitluseks.
• Järkjärgulise vabastamise valem.

Uuringute põhjal ei saa koguni 30% täiskasvanutest seda tähtsat vitamiini piisavalt. See on iseäranis aktuaalne veganitele, taimetoitlastele ja paljudele inimestele, kes järgivad toitumispiiranguid.
Forever B12 Plusil on toitainete järkjärgulise vabastamise süsteem, mis aitab tagada toitainete maksimaalse omastamise nii, et te kasutate tableti eeliseid maksimaalselt ära. B12-vitamiin on ühendatud uuendusliku valemi kujul foolhappega (nii nimetatakse B6-vitamiini), mis aitab toetada ainevahetusprotsesse, stimuleerib punaste vereliblede tootmist ja hoiab immuunsüsteemi tugevana.
Tänu järkjärgulise vabastamise süsteemile vabastab B12 Plusi tablett aeglaselt toitaineid ja võimaldab neid organismil aegamööda omastada. Nõnda toetavad pikema toimeajaga B12 ja foolhape optimaalset energiataset ning aitavad kehal säilitada normaalset homotsüsteiiniringlust (mis on oluline südame tööks).
Uuringud on näidanud, et naistel, kes toituvad rasedusperioodil tervislikult ja saavad piisaval hulgal foolhapet, on väiksem risk loote väärarenguks.
Täiendav B12-vitamiini kogus toidusedelis on väga tähtis ka küpsemas eas inimestele. Üle 50-aastastel inimestel tekib sageli mitmesuguseid tervisehädasid, mis raskendavad B12-vitamiini ja foolhappe omastamist igapäevasest toidust.
Valige Forever B12 Plus – järkjärgulise vabastamise süsteem varustab teid tund tunni järel selle elutähtsa vitamiiniga. Näete kenam välja ja tunnete end paremini, kui võtate selle uuendusliku lisandi oma igapäevasesse toidusedelisse.

TARVITAMINE:
Üks või kaks tabletti päevas, eelistatult pärast sööki.

Loe lisaks: Forever-B12- EST

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Forever B12 Plus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga