Forever NutraQ10

30.17  (KM 22%)

Forever NutraQ10

See toidulisand on loodud nii, et see sulaks kergesti aaloemahlas ja annaks südamele ja veresoonkonnale olulisi toitaineid.

Hoiab homotsüsteiini taseme normis, varustab antioksüdantide ja koensüümiga Q10, et rakud saaksid õigesti funktsioneerida. Kõik need koostisained kokku parandavad südame ja veresoonkonna seisundit.

ÜKS PORTSJON ON 1 PAKK. Ühes karbis on 30 pakki á 3,5 g.
Kood: 312
Kategooria:

Kirjeldus

Forever NutraQ10™

Südameabi

Mikroelementide kombinatsioon segatuna looduslike ürtidega- unikaalne segu kogu maailmas. Forever NutraQ10 on meie südame rütmi ja iga meie keha raku energia toetaja.

„Forever NutraQ10“ on eriline segu, mis varustab südant ja veresoonkonda kolme sorti oluliste toitainetega. See hoiab vere homotsüsteiinitaseme normis, varustab organismi koensüümiga Q10 ja antioksüdantidega. Üheskoos toimides parandavad need koostisained südameveresoonkonna seisukorda. Koensüümi Q10 toodab organism ise. See on vajalik südame ja veresoonkonna talitluseks. Koensüümi Q10 jääb vananedes vähemaks. Siis on see meile aga just kõige vajalikum. Peale selle aitab „Forever NutraQ10“ meie südant ja veresooni homotsüsteiini õige taseme säilitamisega veres – B-grupi vitamiinid (B6- ja B12-vitamiin, foolhape) hoiavad homotsüsteiini koguse tervele organismile omasel madalal tasemel. See hoiab südame ja veresoonkonna tervena. „Forever NutraQ10“ sisaldab veel naturaalseid taimeekstrakte (viinamarjaseemne, kollajuure, viirukipuu ja oliivilehe), mille soodne mõju südamele ja veresoonkonnale on uuringutega tõestatud. Pealekauba oleme lisanud selliseid mineraale nagu magneesiumi ja kroomi (parandavad südame talitlust), letsitiini („õlitab“ veresooned ja mobiliseerib rasvad) ning tõhusaid antioksüdante C- ja E-vitamiini. Kasutage neid „Forever NutraQ10“ võrratuid omadusi ära ja segage seda klaasi aaloemahla sisse, et saaksite ühtlasi aaloe kasulikud ained. See on suurepärane abi teie südamele!

SOOVITATAV: üks pakk päevas. Lahustage paki sisu 100 ml vees või mahlas ja jooge ära.

VEGAN

30 pakki

Kood : 312

Lae alla  toote lisainfo PDF-s:  Forever NutraQ10™