Forever Active Pro-B

39.80  (KM 22%)

Soolestik on hea enesetunde alus. Aitab seedetrakti korras hoida. Just seal peitub 80% immuunsüsteemist. Forever Active Pro-B sisaldab üle 8 miljardi KMÜ probiootikume, tänu millele see varustab teid tõhusalt kasulike bakteritega. Ülimalt innovatiivne toidulisand sisaldab kuue bakteriliigi patenditud kompleksi (sealhulgas kliiniliselt läbi uuritud probiootilisi baktereid). Need liigid valiti nende võime pärast jõuda soolestikku, soodustada seedimist ja toitainete omastamist ning tugevdada immuunsüsteemi. Meie uuenduslik pakend on loodud nii, et see kaitseks aktiivseid bakteriliike ja aitaks saavutada parima tulemuse.

KOGUS: 30 kapslit
Kategooria:

Kirjeldus

Forever Active Pro-B

• Aitab seedetrakti korras hoida
• Suudab vältida maohappe mõju, et täita optimaalselt oma ülesannet soolestikus
• Sisaldab 6 sünergiliselt toimivat liiki, sealhulgas kliiniliselt läbi uuritud liiki Lactobacillus rhamnosus
• Üle 8 miljardi KMÜ
• Liigid on krüogeenselt külmutatud, et tagada nende kvaliteet ja vastupidavus
• Ei sisalda soja ega allergeene

• Taimetoitlastele
• Gluteenivaba

Nüüd saate enda eest hoolitsed paremini kui iial varem, kui tarvitate seda uute kliiniliselt uuritud probiootikumiliikidega innovaatilist toidulisandit. Seedesüsteemi korrastav toidulisand Forever Active Pro-B sisaldab kompleksi FloraActive – väärtuslikke probiootikumiliike, mis on läbinud uuringud gastroenteroloogia valdkonna esirinda kuuluvas Kopenhaageni Ülikooli haiglas. 6 eri liigiga patenditud kompleksi ühes kapslis on 8 miljardit KMÜ. Need liigid uuriti läbi ja valiti välja nende kasulike omaduste, kliiniliste uuringute ja võime järgi toimida sünergias.
Toode sisaldab veel ka prebiootilisi kiudaineid, mis toidavad probiootikume, kuni neid purgis hoitakse ja transporditakse ning kuni need soolestikku jõuavad. Prebiootikumid loovad ideaalse keskkonna, kus probiootikumid saavad funktsioneerida ja vohada. Meie kasutatavad prebiootilised kiudained on lühikese ahelaga fruktooligosahhariidid, mis toetavad Forever Active Pro-B koostises olevate bifidobakterite ja laktobakterite liikide fermentatsiooni.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: Üks kapsel päevas, peale juua vett.

Koostis Kogus(1 kapsel) RI*
Tsink 2,5 mg 25 %
Bifidobacterium lactis 30 mg (5,2 miljardit)
Lacticaseibacillus rhamnosus 20 mg (1,15 miljardit)
Limosilactobacillus reuteri 10 mg (580 miljonit)
Lactobacillus acidophilus 8 mg (580 miljonit)
Bifidobacterium longum 5 mg (200 miljonit)
Bifidobacterium bifidum 5 mg (290 miljonit)

*RI = Päevanormist.

TÄHELEPANU! Parima tulemuse saavutamiseks hoidke temperatuuril kuni 25 °C (77 °F).

Loe lisaks: Forever Active Pro-B