Forever Daily – multivitamiin

21.77  (KM 22%)

Forever Daily™

Aaloe oligosahhariidide kompleksiga Forever Daily™ on uuenduslik viis varustada organismi toitainetega. Toode sisaldab 55 suurepäraselt tasakaalustatud toitainet, mille omastamist tõhustab aaloe oligosahhariidide kompleks.

Forever Daily™ koostisosad toimivad sünergiliselt ja varustavad organismi kõikide vajalike ainetega, tänu millele tunneme end energilisema ja tervemana!

KOGUS: 60 tabletti.
Kategooria:

Kirjeldus

Forever Daily™   – multivitamiin

Tegu on uudse toidulisandiga, mis sisaldab „Forever Living“ patenditud aaloe oligosahhariidide kompleksi (AOS). „Forever Daily™“ varustab organismi 55 hästi tasakaalustatud toitainega (sealhulgas tähtsaimad vitamiinid ja mineraalid) ning tagab nende toitainete tõhusama omastamise ja mineraalide jõudmise organismi teatud süsteemidesse. „Forever Daily™“ on toidulisand, mille koostises on optimaalne kogus olulisi looduslikke taimset päritolu toitaineid, bioflavonoide, moodsate tehnoloogiate abil töödeldud antioksüdante ning patenditud puu- ja juurviljasegu. Tänu sellele saab organism kõiki vajalikke peamisi ja täiendavaid mikro- ja makrotoitaineid. See eriline toode toidab keha ja hoolitseb selle eest: toidulisand katab meie igapäevased toitumispuudujäägid ning aitab püsida terve ja energilisena.

60 tabletti

Kood : 439

Lae endale toote lisainfo PDF failina: Forever Daily™ 

Vaata videot