Aaloe-virsikumahla trio

97.95  (KM 22%)

Aaloe vägi ja virsiku magusus. Kõikidele meeldib päikese käes valminud virsikute maitse!See naturaalse virsikupüreega värskendav aaloemahl meeldib ühtviisi lastele ja täiskasvanutele, sest see kingib naudingu nii võrratust virsikumaitsest kui ka suurepärasest enesetundest! Tõhustage seedimist ning nautige mahlaseid virsikuid ja aaloe väge.

VEGAN

KOGUS: 3 x 1 liiter
Kategooria:

Kirjeldus

Aaloe-virsikumahl

– 84,5% ehedat aaloegeeli

– Säilitusainevaba

– Hoiab seedimise korras

– Aitab immuunsüsteemi tugevana hoida

– Päikese käes valminud virsikud annavad mahlale imelise maitse ja varustavad keha täiendavate toitainetega

– Aitab säilitada loomuliku energiataseme

Tõhustage seedimist ning nautige mahlaseid virsikuid ja aaloe väge.

Aaloe on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada (seedeorganitest jõuavad need verre) ning soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida.

84,5% stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geelist ja mahlasest kaltsiumiga virsikupüreest valmistatud tootel on ainulaadne magus maitse. See varustab keha väärtuslike aaloest pärinevate ainetega.

Aaloe-virsikumahla töödeldakse aseptiliselt (tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta) ja see villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakendisse, et saaksite värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

TARVITAMINE: Päevane annus on 120 ml. Enne tarvitamist loksutage. Pärast avamist hoidke külmkapis vertikaalasendis. Tarvitage ära 30 päevaga.

Loe lisaks: Aloe-Vera -Peaches