Aaloemahl

32.65  (KM 22%)

Aaloemahl

Nagu looduse loodud aaloe. Kujutage ette, et lõikate aaloelehe katki ja tarvitate selles olevat geeli otse lehest. Meie aaloemahl on peaaegu sama värske kui geel otse lehest!

Seda valmistatakse ehedast lehe sisemuse geelist. Selles ei ole suhkrut, gluteeni ega lisatud säilitusaineid.

VEGAN

KOGUS: 1 liiter
Kategooria:

Kirjeldus

Aaloemahl

Meie Foreveri aaloemahl on peaaegu sama värske kui geel otse lehest! See toitev jook sai esimesena Rahvusvaheliselt Aaloeteadusnõukogult sertifikaadi, mis kinnitab toote ehedust ja tõhusust. Seda valmistatakse ehedast aaloelehe sisemuse geelist. Selles ei ole suhkrut, gluteeni ega lisatud säilitusaineid. Juba pikki aastasadu hinnatud aaloe mõjub nahale rahustavalt, jahutavalt ja niisutavalt ning see on leidnud ka teaduslikku tõestust. Aga see unikaalseid polüsahhariide ja erilisi toitaineid sisaldav väärtuslik taim on väga kasulik ka seespidisel tarvitamisel.

– 99,7% ehedat aaloelehe sisemuse geeli

– Säilitusainevaba

– Hoiab seedimise korras

– Aitab immuunsüsteemi tugevana hoida

– Parandab toitainete omastamist

– Aitab säilitada loomuliku energiataseme

Kujutage ette, et lõikate aaloelehe katki ja tarvitate selles olevat geeli otse lehest. Meie aaloemahl on peaaegu sama värske kui geel otse lehest!

Aaloe on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada ning soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida. Atsemannaan on üks peamisi näitajaid, mida IASC aaloe kvaliteedi hindamisel arvesse võtab. Selles aaloemahlas on atsemannaani peaaegu kaks korda rohkem kui sertifitseerimiskriteeriumide järgi nõutav!

Aaloemahla töödeldakse aseptiliselt, tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta ja see sisaldab koguni 99,7% ehedat aaloelehe sisemuse geeli. Aaloemahl villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakendisse, et saaksite värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

TARVITAMINE: Enne kasutamist loksutada. Ärge kasutage, kui kaane all olev tihend puudub või on kahjustatud.

Soovitatav päevane annus:  Võtke iga päev 3 portsjonit 40 ml. Segage iga portsjon 240 ml vee või mahlaga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse toitumise asendamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Avatuna hoida külmkapis (max 7°C). Pärast avamist säilib 30 päeva, kuid mitte kauem kui märgitud kõlblikkusaega.

Pidage meeles, et tooted ei sisalda säilitusaineid ja on seetõttu tundlikud toidud, mida pärast avamist hoida külmas. Pange pakend kohe pärast kasutamist külmkappi. Ärge kunagi jooge otse pakendist, kuna see võib soovimatuid mikroorganisme edasi kanduda ja lühendada säilivusaega. Pakendis soovitatakse säilitustemperatuuri max. 7°C, kuid ideaaljuhul hoida temperatuuril 4°C või külmem.

See toode on toidulisand. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Toitumisalane teave

Toiteväärtus soovitatava päevaannuse (120 ml) kohta: 
Komponent Kogus RI*
C-vitamiin 67 mg 84%

* RI = päevane võrdluskogus 

Loe lisaks: Aaloemahl

Aseptiline töötlus