Forever Fiber – vees lahustuvad kiudained

24.45  (KM 22%)

Forever Fiber

Toidulisand sisaldab neljast kiudaineliigist koosnevat patenditud kompleksi, tänu millele rikastate hõlpsasti oma toidusedelit kiudainetega. Puistake seda toidule, segage aaloemahla, muu joogi või lihtsalt vee sisse (selle saate pudeliga kaasa võtta).

KOGUS: 30 pakki á 6,1 g
Kood: 464

Kirjeldus

Forever Fiber

Igas Forever Fiberi™ pakis on 5 g kiudaineid, mis rikastavad tervislikku toidulauda. Toitumisspetsialistid soovitavad iga päev tarvitada kuni 30 g kiudaineid, et tagada tervis ja töökorras seedesüsteem. Paraku tarvitab enamik inimesi vaid ligikaudu pool sellest kogusest. Me sööme ohtralt töödeldud toitu, mis tähendab, et me ei saa nii palju kiudaineid kui normaalsele organismile vaja. Forever Fiber™ sisaldab neljast kiudaineliigist koosnevat patenditud kompleksi, nii et selle tarvitamisel rikastate hõlpsasti oma toidusedelit kiudainetega. Puistake seda toidule, segage aaloemahla, mõne muu joogi või lihtsalt vee sisse (selle saate pudeliga kaasa võtta). Ehkki kiudained seostuvad meie jaoks sageli töökorras seedetraktiga (ja see on õige), on need väga kasulikud kogu organismile. Kui tarvitate Forever Fiberit™ söögikordade vahel, ei lähe kõht nii ruttu tühjaks, tänu millele on kergem oma isu kontrolli all hoida, söömishooge vältida ja vähem kaloreid tarvitada. See on eriti oluline neile, kes püüavad kaalust alla võtta (kui toidulisandi tarvitamist täiendavad tervislik toitumine ja regulaarne trenn). Kiudained võivad abiks olla ka veresuhkru taseme normis hoidmisel (kui see on eelnevalt normis olnud) ja makro-toitainete omastamise aeglustamisel toidust, tänu millele ei pruugi pärast söömist tekkida uimasust ega jõuetuse tunnet. Uuringute kohaselt mõjuvad kiudained hästi ka südame ja veresoonkonna talitlusele. Teadlased tunnistavad tänapäeval, et kuni 70% immuunsüsteemist sõltub seedekulglast, sellepärast võivad kiudained seedimist tugevdades soodsalt mõjuda ka immuunsüsteemile. Kui organism saab piisavalt kiudaineid, võib see hõlbustada ebavajalike ainete väljutamist kehast ja leevendada mõnikord esineva kõhukinnisuse sümptomeid. Forever Fiberi™ abil on väga lihtne oma toidusedelit kiudainete varal rikastada – igas pakis on 5 g lahustuvaid kiudaineid. See on võrdne peaaegu 1½ klaasi pruuni riisi või 2 viilu täisteraleivaga, ainult et ilma süsivesikute ja kaloriteta! Forever Fiber™ on mugav viis tarvitada iga päev rohkem kiudaineid ja hoolitseda oma tervise eest.

NB! Lahustuvad kiudained muutuvad kõhus geeljasmassiks, mis aeglustavad glükoosi imendumist vältimaks liigkiiret veresuhkru taseme tõusu ning  vähendavad organismis kolesterooli ja veresuhkrut. Seda liiki kiudainel on unikaalne võime absorbeerida vett 4-6 korda rohkem oma mahust,  mis täidab kõhuõõne ja tekitab täiskõhutunde vältimaks ülesöömist.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: segage pakk toidulisandit Forever Fiber™ iga päev vee, aaloemahla või mõne muu joogi sisse. Optimaalse tulemuse saavutamiseks puistake pakitäis toidulisandit klaasi, lisage meelepärast jooki ja segage hästi läbi. Võib puistata ka toidule. Forever Fiberit™ on soovitatav võtta vähemalt 30 minutise vahega muude toidulisandite tarvitamisest, sest kiudained võivad mõjutada nende imendumist organismi.

Sisaldus     100 g päevane kogus (6,1 g)
Energiat 718 kJ/169 kcal 42 kJ/10 kcal
Rasva 0 g 0 g
  millest küllastunud  0 g 0 g
Süsivesikuid  11,0 g 0,7 g
  millest suhkruid 1,5 g 0,1 g
Kiudaineid 82,0 g 5,0 g
Proteiine 0 g 0 g
Soola 0,5 g 0,03 g

Loe lisa: forever-fiber