Absorbent C

22.01  (KM 22%)

Forever C-vitamiin

C-vitamiini igapäevast tarvitamist on iidsetest aegadest seostatud hea tervisega.

C-vitamiini ja kaerakliide segu. Ainulaadne patenteeritud koostis tagab organismis kogu tabletis sisalduva 60 mg C-vitamiini omastamise. See on kiiduväärt valik neile, kes soovivad säilitada head tervist.

KOGUS: 100 tabletti (igas tabletis on 60 mg C-vitamiini).
KOOD: 048
Kategooria:

Kirjeldus

Absorbent- C™

C- vitamiini ja kaerakliide segu

Ainulaadne patenteeritud koostis tagab organismis kogu tabletis sisalduva 60mg C-vitamiini omastamine. See on kiiduväärt valik neile, kes  soovivad säilitada  head tervist.

C-vitamiini igapäevast tarvitamist on iidsetest aegadest seostatud hea tervisega. Tänapäeva teadus   annab meile selle vitamiini tarvitamiseks rohkemgi põhjuseid: 
• C-vitamiin on tugev antioksüdant, mis aitab organismi kaitsesüsteemil  võidelda vabalde radikaalide       vastu;
• C-vitamiin on vajalik nahale, kuna see tõhustab rakkudevahelise kollageeni moodustumist;
• C-vitamiin on vajalik, et sidekoed oleksid terved.

Inimorganism ei ole võimeline ise C-vitamiini tootma, sellepärast peame seda saama toidust. C-vitamiini olulisus organismile on ilmselge. Teaduslikud uuringud kinnitavad, et stress, ravimid ja keskkonnasaaste kulutavad keha C-vitamiini varusid. Näiteks võib ühe sigareti suitsetamine hävitada koguni 25 mg C-vitamiini. Selle vitamiini puudus põhjustab igemete veritsust ja kapillaaride purunemist. Toidulisand „Absorbent-C“ sisaldab veel kaerakliisid – ühes tabletis on 60 mg C-vitamiini ja 500 mg kaerakliisid. Kaerakliid (hästilahustuvad puhastamata kiudained kaerast) aitavad C-vitamiini paremini omastada. Ainulaadse patenditud protsessi abil loodud koostis tagab, et organism omastab kõik tabletis sisal-duvad 60 mg C-vitamiini. Hea tervise säilitamiseks on toidulisandit „Absorbent-C“ soovitatav tarvitada iga päev.

100 tabletti

Kood : 48

Lae endale toote lisainfo PDF failina: Absorbent- C™