Aaloe-jõhvikamahl 330ml

10.90  (KM 22%)

Me ei liialda sugugi, kui ütleme, et aaloe-jõhvikamahlas on rohkelt meie aaloed. See sisaldab 90,7% stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geeli ja naturaalset mahlakontsentraati, mis aitavad immuunsüsteemi tugevana ja energiataseme loomulikuna hoida.

VEGAN

KOGUS: 330ml

Kirjeldus

Forever Aloe Berry Nectar miniformaadis

Meie maitsev Forever Aloe Berry Nectar on nüüd saadaval ka minipakendis. Nagu Forever Aloe Vera Gel, sisaldab ka Forever Aloe Berry Nectar käsitsi korjatud kõrgeima kvaliteediga Aloe vera sisemist geeli, mis on koristatud täiusliku küpsusena. See sisaldab C-vitamiini ja on keskkonnasõbralikus karbis.

Värske jõhvikas ja magus õun. Värske jõhvikas ja magus õun muudavad meie kõigi hinnatud aaloemahla erilise maitsega joogiks, mis aitab seedimise korras hoida ning varustab keha mitmesuguste vitamiinide ja fütotoitainetega.

Kellele see on?

Forever Aloe Berry Nectar on suurepärane kõigile, kes soovivad alustada oma elus uut head harjumust. Eriti hea, kui soovid püsida terve ja energiline, kuna meie Aloe vera joogid sisaldavad C-vitamiini, mis aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele ning näiteks immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Aloe verat on omakorda kasutanud inimesed üle kogu maailma juba ammusest ajast. Võib-olla olete juba proovinud mõnda Aloe vera nahahooldustoodet ja tunnete huvi Aloe vera kui toidulisandi vastu? Kui jah, siis olete heas seltskonnas. Forever Aloe Berry Nectarit armastavad juba miljonid inimesed üle kogu maailma.

Päikeseküps Aloe vera viljakast pinnasest

Halbadest koostisosadest ei saa head toodet teha. Seetõttu kasvatatakse meie Aloe verat Aloe barbadensis Miller külvikorras viljakal pinnasel kliimas, kus aastas on üle 2000 päikesepaistelise tunni. Kui aloe vera on täiesti küps, korjatakse see käsitsi. Kasutame ainult parimat sisegeeli, mis stabiliseeritakse enne Forever Aloe Berry Nectariks valmistamist. Kõrgeima kvaliteediga toote turvalisuse tagamiseks läbib meie Aloe vera oma teekonnal toorainest valmistooteni mitmeid hoolikaid kontrolle. Meie Aloe vera on isegi sertifitseeritud Rahvusvahelise Aloe Teadusnõukogu (IASC) poolt, mis tõestab, et see on omaette liigas.

Keha ja vaimu energiaks

Forever Aloe Berry Nectar sisaldab C-vitamiini, mis on oluline vitamiin nii seest kui väljast. Näiteks aitab see kaasa rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest ning ka väsimuse ja kurnatuse vähendamisele ning aitab kaasa ka immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Immuunsüsteem on keha kaitsesüsteem infektsioonide vastu. C-vitamiin aitab kaasa ka normaalsele vaimsele funktsioonile ehk meie mälule ja keskendumisvõimele, õppimisvõimele, arutlemisele ja loogilisele mõtlemisele.

Energia metabolismi ja närvisüsteemi jaoks

C-vitamiin aitab kaasa ka närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Närvisüsteem peab korralikult toimima, et kõik meie keha erinevad osad saaksid omavahel suhelda ja töötada koos ühtse üksusena. Energia metabolism meie kehas koosneb kahest osast: põhiainevahetusest (kiirus, millega keha kasutab energiat puhkeolekus) ja energiast, mida me kasutame, kui meie keha töötab füüsiliselt. Kuni meie energiasisend on võrdne väljundiga ja kehakaal on konstantne, on kõik tasakaalus. Kui aga tarbimine on vajalikust suurem või väiksem, võib energiavahetus häirida, mis omakorda võib muuta organismi koostist, mis võib viia alatoitumuse või rasvumiseni. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele energiavahetusele.

Vereringe, naha ja luude struktuuri jaoks

Kollageen on meie kehas oluline valk. Keha toodab kollageeni ise, kuid tootmine aeglustub vananedes. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele, mis on oluline luustruktuuri, naha, hammaste ja igemete ning veresoonte normaalseks talitluseks. C-vitamiin suurendab ka raua imendumist meie kehas, mis on omakorda oluline vereringele. Seda seetõttu, et mineraalraud on oluline vereloomes ja normaalses hapniku transpordis kogu kehas.

Hooli kogu tee

Forever Aloe Berry Nectari jaoks kasutame ainult meie enda Aloe vera parimat sisegeeli, mis läbib erinevaid teste ja analüüse, et saaksite alati loota meie toote ohutusele. Jook on looduslikult magustatud jõhvika, õuna ja fruktoosiga ning ei sisalda säilitusaineid ega kunstlikke värvaineid. Keskkonnakaalutlustel on see pakendatud taaskasutatavasse Tetra Pak karpi, mille materjal ja kuju tähendab, et see kasutab transpordil vähem ressursse. Seetõttu võite olla kindel, et meie Aloe vera joogid on valmistatud suurima hoolega, alates taimest kuni valmistooteni.

Koostisained

Stabiliseeritud Aloe vera geel [Aloe vera geel (90,7%), antioksüdant (askorbiinhape/C-vitamiin), happesuse regulaator (sidrunhape)], õunamahla kontsentraat (4%), fruktoos, jõhvikamahla kontsentraat (2%).

Pange tähele, et sisu võib muutuda, kuid pakendil olev teave on alati kehtiv.

Toitumisalane teave

Toiteväärtus soovitatava päevaannuse (120 ml) kohta:
Komponent Kogus RI*
C-vitamiin 67 mg 84%

* RI = päevane võrdluskogus

Juhised

Enne kasutamist loksutada. Ärge kasutage, kui kaane all olev tihend puudub või on kahjustatud.

Soovitatav päevane annus:  Võtke iga päev 3 portsjonit 40 ml. Segage iga portsjon 240 ml vee või mahlaga. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse toitumise asendamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:  Avatuna hoida külmkapis (max 7°C). Pärast avamist säilib 30 päeva, kuid mitte kauem kui märgitud kõlblikkusaega.

Pidage meeles, et tooted ei sisalda säilitusaineid ja on seetõttu tundlikud toidud, mida pärast avamist hoida külmas. Pange pakend kohe pärast kasutamist külmkappi. Ärge kunagi jooge otse pakendist, kuna see võib soovimatuid mikroorganisme edasi kanduda ja lühendada säilivusaega. Pakendis soovitatakse säilitustemperatuuri max. 7°C, kuid ideaaljuhul hoida temperatuuril 4°C või külmem.

See toode on toidulisand. Ärge ületage soovitatavat ööpäevast annust. Toidulisandid ei ole mõeldud mitmekülgse toitumise ja tervisliku eluviisi asendamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

VEGAN

KOGUS: 330ml