Forever Fast Break – Energiabatoonike maapähklivõiga

4.80  (KM 22%)

Taastage jõud Forever Fast Breakiga. Batoon sisaldab vitamiine, mineraale, aminohappeid ja ensüüme, mis aitavad kehal pingest taastuda ja annavad energiat. Suurepärase maitsega.

1 batoonike 56 g, 220 kcal
KOOD: 520
Kategooria:

Kirjeldus

Forever Fast Break® Bar

Forever Energiabatoon

Pole tähtis kas olete pidevalt toimetustega hõivatud või otsite suupistet, mis annaks jõudu sportimisel, teie aktiivsesse eluviisi  sobib suurepäraselt batoonike Forever Fast Break®. Pealekauba on see nii maitsev, et viib teit otse kui tervisliku toitumise paradiis.See maapähklivõiga šokolaadibatoon siasldab 11g valke, vitamiine ja mineraale ning 3g kiudaineid, et tekiks täiskõhutunne.

Suurepärase maitsega kalorivaene toitev suupistealternatiiv Iga „Forever Fast Break®“ energiabatoon varustab meid vajalike vitamiinide ja mineraalidega, sisaldab aminohappeid  ja  ensüüme, mis  aitavad  kehal  pingest taastuda ja annavad energiat. Lisaks annab see meile kvaliteetseid valke, olulisi polüküllastumata rasvhappeid ja kiudaineid. „Forever Fast Break®“ on osa vähendatud energiakoguse dieedist, mille juurde kuulub regulaarne võimlemine. Nii aitab see saavutada ja säilitada soovitud kaalu. Energiabatoon „Forever Fast Break®“ võib tänapäeva kiirustavale inimesele asendada suurepäraselt ühte toidukorda. Aktiivsele inimesele on see hea viis tempos püsida. Sobib ideaalselt pärast füüsilist koormust, samuti suupistena trenni ja võistluste ajal.

SOOVITUSLIK: 1 batoon päevas. „Forever Fast Break®“ on osavähendatud energiakoguse dieedist, mille juurde kuulub regulaarne võimlemine. Nii aitab see saavutada ja säilitada soovitud kaalu.

 56g ,  220 kalorit

Vaata: Forever Fast Break®   Kood 520