Forever-Arctic-Sea

Forever Arctic Sea – Kalaõli kapslid

29.20 

Forever Arctic Sea® – Kalaõli kapslid

Oomega-3 rasvahapped, hoolikalt väljaarvutatud kogus, et organism saaks seda sama palju kui piisavalt kala süües. Kapslid on tsitrusemaitselised, kalamaitset pole tunda. Tooraine ammuta-takse keskkonnasõbralikult, kahjustamata ookeani ökosüsteemi. Ainulaadne oomega-3 ja omega-9 rasvhapete allikas, mis sisaldab patenditud küllastumata rasvhapete segu (kalmaarirasv, väga puhas kalaõli ja oliiviõli). Igasse kapslisse on kätketud hästi tasakaalustatud suhtes oomega-3 rasvhapped  (200mg EPRi, 200mg DHRi, 100mg oleiinhapet ) , mis on tähtsad nii teie tervisele kui ka enesetundele. Rasvhapped, mis puuduvad tänapäeval paljudest dieetidest, on meie tervisele väga kasulikud.

120 kapslit

KOOD 376

1 laos

Kategooria:

Toote kirjeldus

Forever Arctic-Sea ™

Rasvhapped on inimese organismile väga vajalikud. Need täidavad mitut funktsiooni: see aine on oluline ehitusmaterjal membraanide ning meie siseelundeid kaitsva ja soojustpidava rasvkoe moodustumisel. Ent mitte kõik rasvhapped ei ole kasulikud. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et liiga suur kogus küllastunud rasvhappeid, mida leidub kõige enam loomses rasvas, tõstab kolesteroolitaset ja infarktiris-ki. Teine rühm küllastumata rasvhapped teevad aga organismile head. Neid rasvhappeid ei saa inimese keha ise toota, seepärast peab neid ilmtingimata saama toidust.

Uus Forever Arctic Sea® sisaldab küllastumata rasvhapete patenditud segu, mis koosneb kalmaariras-vast, väga puhtast kalaõlist (milles on palju oomega-3-rasvhappeid) ja oleiinhapperikkast oliiviõlist. Toidulisandis Forever Arctic Sea® on suurepäraselt tasakaalustatud oomega-3 rasvhapete dokosahek-saeen- ja eikosapentaeenhappe vahekord, mis on väga oluline, kui soovite olla terve ja end hästi tunda. Kui kehas on piisav kogus oomega-3-rasvhappeid, arenevad ja talitlevad aju, võrkkesta, südame ja teiste närvisüsteemi osade rakud terve elu õigesti. Peale selle arvatakse, et kui tarvitada rohkem dokosaheksa-eenhapet, väheneb vananemisprotsessist tingitud ajutegevushäirete risk. Puuduvad andmed, et ükski teine rasvhape niimoodi mõjuks.

Forever Arctic Sea® on tasakaalustatud toidulisand, mis aitab reguleerida kolesterooli ja triglütseriidide taset, parandada vereringesüsteemi, aju ja liigeste talitlust ning toetab nägemist.

Kogus 2 kapslis:

  • E-vitamiin (D-alfatokoferool) 0.67 mg a-TE
  • Oomega-3 rasvhapped 435 mg, sealhulgas: 
    • EPA (eikosapentaeenhape) 200 mg
    • DHA (dokosaheksaeenhape) 200 mg
  • Oleiinhape (oliiviõlist) 100 mg

KOOSTIS: oomega-3 rasvhapped (kalaõlist), kalmaariõli, želatiin, oleiinhape (oliiviõlist), niiskusesäilitaja glütserool, puhastatud vesi, sidruniõli, laimiõli, D-alfatokoferool.
Sisaldab kala (anšoovist, lõhet, turska).

SOOVITUSLIK MANUSTAMINE: toidulisandina kuni kolm korda päevas kaks kapslit koos toiduga.

120 kapslit.

Kood : 376

Lae endale toote lisainfo PDF-s :  Forever Arctic-Sea ™

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Forever Arctic Sea – Kalaõli kapslid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga