Forever Arctic Sea – Kalaõli kapslid

34.38  (KM 22%)

Forever Arctic Sea® – Kalaõli kapslid

Oomega-3 rasvahapped, hoolikalt väljaarvutatud kogus, et organism saaks seda sama palju kui piisavalt kala süües. Kapslid on tsitrusemaitselised, kalamaitset pole tunda. Tooraine ammuta-takse keskkonnasõbralikult, kahjustamata ookeani ökosüsteemi. Ainulaadne oomega-3 ja omega-9 rasvhapete allikas, mis sisaldab patenditud küllastumata rasvhapete segu (kalmaarirasv, väga puhas kalaõli ja oliiviõli). Igasse kapslisse on kätketud hästi tasakaalustatud suhtes oomega-3 rasvhapped  (200mg EPRi, 200mg DHRi, 100mg oleiinhapet ) , mis on tähtsad nii teie tervisele kui ka enesetundele. Rasvhapped, mis puuduvad tänapäeval paljudest dieetidest, on meie tervisele väga kasulikud.

120 kapslit

KOOD 376

1 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Arctic-Sea ™

Rasvhapped on inimese organismile väga vajalikud. Need täidavad mitut funktsiooni: see aine on oluline ehitusmaterjal membraanide ning meie siseelundeid kaitsva ja soojustpidava rasvkoe moodustumisel. Ent mitte kõik rasvhapped ei ole kasulikud. Teaduslike uuringutega on tõestatud, et liiga suur kogus küllastunud rasvhappeid, mida leidub kõige enam loomses rasvas, tõstab kolesteroolitaset ja infarktiris-ki. Teine rühm küllastumata rasvhapped teevad aga organismile head. Neid rasvhappeid ei saa inimese keha ise toota, seepärast peab neid ilmtingimata saama toidust.

Uus Forever Arctic Sea® sisaldab küllastumata rasvhapete patenditud segu, mis koosneb kalmaariras-vast, väga puhtast kalaõlist (milles on palju oomega-3-rasvhappeid) ja oleiinhapperikkast oliiviõlist. Toidulisandis Forever Arctic Sea® on suurepäraselt tasakaalustatud oomega-3 rasvhapete dokosahek-saeen- ja eikosapentaeenhappe vahekord, mis on väga oluline, kui soovite olla terve ja end hästi tunda. Kui kehas on piisav kogus oomega-3-rasvhappeid, arenevad ja talitlevad aju, võrkkesta, südame ja teiste närvisüsteemi osade rakud terve elu õigesti. Peale selle arvatakse, et kui tarvitada rohkem dokosaheksa-eenhapet, väheneb vananemisprotsessist tingitud ajutegevushäirete risk. Puuduvad andmed, et ükski teine rasvhape niimoodi mõjuks.

Forever Arctic Sea® on tasakaalustatud toidulisand, mis aitab reguleerida kolesterooli ja triglütseriidide taset, parandada vereringesüsteemi, aju ja liigeste talitlust ning toetab nägemist.

KOOSTIS: oomega-3 rasvhapped (kalaõlist), kalmaariõli, želatiin, oleiinhape (oliiviõlist), niiskusesäilitaja glütserool, puhastatud vesi, sidruniõli, laimiõli, D-alfatokoferool.
Sisaldab kala (anšoovist, lõhet, turska).

SOOVITUSLIK MANUSTAMINE: Soovitatav päevane annus: 3-4 kapslit, neelata tervelt koos veega. Päevase annuse võib jagada 1-2 korda päevas.

Ühe kapsli ning soovitusliku päevase koguse (4 kapslit) sisaldus:

Koostis 1 kapsel  4 kapselit 
Kalaõli 300 mg 1200 mg
Kaheksajalaõli 110 mg 440 mg
  millest omega-3-rasvahappeid   218 mg 872 mg
     millest EPA 100 mg 400 mg
     millest DHA 100 mg 400 mg
Oliivõli 74 mg 296 mg

120 kapslit.

Kood : 376

See toode on toidulisand. Soovitatud päevaannust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ega tervislikke eluviise. Kui te võtate ravimeid (näiteks verevedeldajaid), peate enne oomega-3 kalaõli sisaldavate toidulisandite võtmist alati nõu pidama oma arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Ikoon Kogukonna kinnitatud

Lae endale toote lisainfo PDF-s :  Forever Arctic-Sea ™