Tutvustus

Roheline kuld

Loodus on meile kinkinud nõnda palju ande. Meie teadus aitab rakendada kõik nende võimalused. Foreveris töötavad oma ala parimad teadlased – maailma tootearendusliidrid. Tänu sellele on  Foreveril  unikaalseid tooteid, suurepärased  lemmikud  Aloe Vera Gel, Forever Freedom´it, hambageeli Forever Bright ja meie Sonya Skin Care, Fleur de Jouvence  vananemisvastased tooted jne.

Meie juhtpositsioon aaloe teadusvallas on tagatiseks, et saate kõige uuemaid ja efektiivsemad tooteid. Võimalikult tõhusaks toimimiseks säilitatakse meie erilise saagikoristus- ja stabiliseerimismeetoditega aaloe värskus. Otsige Rahvusvahelise aaloe teadusnõukogu tunnustusmärki.

Rahvusvaheline Aloe Sertifikaat

Kasvatamine ja saagikoristus

Aaloe on meie tervise läte, meie ebatavaliste toodete läte, meie äri läte. Püüame eriti valvsalt tagada, et teieni jõuaks maailma parim aaloe. Seepärast kuuluvad kõik meie istandused meile endile.

Forever Living Products´il on aaloeistandused Põhja-Mehhikos ja Lõuna-Texases Rio Grande orus. Meie peamine aaloeallikas – maailma suurim (5000 aakrine) istandus – asub aga Dominikaani Vabariigis.

Pestitsiide asemel kasutame me kitsi ja lambaid, et võidelda loomulikul viisil umbrohu vastu ning muretseda 100% looduslikku väetist. Sellisel moel kasvatame suurepärast saaki, tegemata kompromisse aaloe kvaliteedi ega keskkonna pärast.

Värbame kohalikke põllumehi ning loome head töötingimused. Järjepidev töö ja tulu on sageli need asjad, mille pärast teised linnakesed meid kadestavad. Meie põllumehed korjavad saagi väga hoolikalt käsitsi. Lehed töödeldakse ümber mõne tunni jooksul, tänu millele jõuab teieni kõige ehedam ja värskem muutumatute naturaalsete omadustega aaloegeel.

Ärge usaldage üksnes meie sõnu, vaid  PROOVI ja  KOGE ja  TÕDE

Kui soovite aaloe tervislikkuse kohta rohkem lugeda, klõpsake neid viiteid:

10 põhjust aaloemahla joomiseks

Forever hambageel

Nautige aaloed

Midagi enamat kui põletusvastane geel

Küllap teate, et aaloe on jahutamisomadusega taim, mis ravib põletust ja muid nahaärritusi. Põletushaavade ravi on küll aaloe imetabane omadus, kuid see taim suudab veelgi enam. Aaloe on turdtaim, mis võib hästi kasvada ka kõige kuivemas kõrbes. Selle elegantsed mõõgataolised lehed on täis sadu toitaineid ja elutähtsat niiskust, mis on inimorganismile kasulik nii sees- kui ka välispidiselt.

Forever Living pakub suurel hulgal ehedaimast ja tõhusaimast stabiliseeritud aaloest valmistatud tooteid. Märkate aaloe ainulaadsust kohe ja kõikjal alates toitvatest jookidest kuni rahustavate ihupiimade ja ilutoodeteni. Kõik meie pakutavad tooted toidavad ja rahustavad, aidates parandada organismi üldtervislikku seisukorda ja teie enesetunnet.

Toitvad joogid

Miks tasub juua aaloejooke?

Tänu väärtuslikele omadustele on aaloe suurepärane toitaineallikas. Aaloe sisaldab rohkelt tervisele väga olulisi naturaalseid aineid: 20 mineraali, 18 aminohapet ja 12 vitamiini. Aaloe on vitamiini B12 ainus taimne läte.

Meie erilised aaloejoogid on ehedast aaloe viljalihast ja vedelikust valmistatud rikkaliku koostisega kokteilid, mille iga portsjon toidab teie keha, on kasulik seedetraktile, annab energiat ja teeb kõhu täis.

Välispidine kasutus

Aaloe kasulikud omadused

Aaloe on üks vanemaid hinnatud looduslikke vahendeid, mida on juba ammustest aegadest väärtustatud selle loomuliku rahustava, jahutava ja niisutava omaduse poolest. Nahale kantud aaloe võib ravida põletushaavu, rahustada ja niisutada väsinud nahka ning tõhustada isegi naha loomulikku paranemist.

Juuksed ja ilu

Iidsed ilusaladused

Legendaarne Egiptuse valitsejanna Kleopatra pidas aaloe omadustest väga lugu. Arvatakse, et ta määris aaloegeeli oma nahale ning koguni kümbles selles. See oli üks tema muinasjutulise ilu saladusi.

Aaloe on kõrbetaim, millel on suurepärane võime imada ja säilitada niiskust. See sisaldab enam kui 200 väärt komponenti, tänu millele on teie nahk ja juuksed säravad ning püsivad nooruslikud:

 • salitsüülhape – looduslik koorija, mida soovitavad dermatoloogid
 • 12 vitamiini, sealhulgas antioksüdandist A-, C- ja E-vitamiin
 • 18 aminohapet, nende seas 8 olulist aminohapet, mida organism ei suuda toota
 • kasulikud ensüümid
 • palju muid toitaineid

Meie toodete sertifikaadid

Tunnustatud kvaliteet

Forever Living´u eesmärk on pakkuda teile parimat kaupa. Seda öeldes peame silmas midagi enamat kui tõhusad tooted. Järgime kõrgeimaid standardeid ning püüame aktiivselt välja teenida teiste organisatsioonide sertifikaate, et seda teile tõestada.

 Otsige meie toodetelt järgmisi tähiseid:

 1. Rahvusvahelise aaloe teadusnõukogu märk
 2. PETA Cruelty Free (Inimesed eetilise loomakohtlemise eest)
 3. Islamic Seal of Approval (islami tunnustusmärk)
 4. Kosher (koššer)
 5. Halal (islamiusulistele sobiv)
 6. GMO vaba
 7. Kölni Liste – Vaata : 

  Dopinguvabade toodete nimekiri

Rahvusvaheline Aloe Sertifikaat Looma kaitse sertifikaat Islamic seal on approvalHalal sertifikaatKosher sertifikaat   GMO sertifikaat    Kolner Liste sertikaat

Liitu meiega

Miks tasub olla Foreveri edasimüüja?

 • Saate osta tooteid soodushinnaga
 • Saate liitumist teistelegi soovitada
 • Saate luua oma äri
 • Kuulute kiiresti kasvavasse rahvusvahelisse ettevõttesse

Kui soovite teada, kuidas Foreveri edasimüüjaks saada, kirjutage meile aadressil  info@aaloe.ee

Kui olete meie ärisüsteemiga juba tutvunud ja soovite nüüd Foreveri edasimüüjaks saada, täitke see   lepinguvorm.