Soothing gel moisturizer – Sonya niisutav kreem

27.90  (KM 22%)

Soothing gel moisturizer

Täitke nahk niiskusega

See toode näib olevat kerge kreem, kuid on valmistatud geelitehnoloogia järgi ja imendub silmapilkselt nahka. See sisaldab külluslikult taimeekstrakte ja väärtuslikke aktiivaineid.

59ml

Kood : 608

Lisainfo: Sonya niisutav kreem

Kategooria:

Kirjeldus

Sonya niisutav kreem

– Kollageen annab nahale kauni jume

– Üle 10 naturaalse taimeekstrakti ja -õli

– Niisutab tõhusalt

Sellist kreemi ei ole te veel näinud. See näib olevat kerge kreem, kuid on valmistatud geelitehnoloogia järgi ja imendub silmapilkselt nahka. Üle 10 naturaalse taimeekstrakti ja -õli (sealhulgas jujuubiestrid ja oliiviõli) niisutavad nahka ja aitavad säilitada selle elastsuse. Unikaalse kreemi koostisesse kuulub veel seentest saadud beetaglükaan, mis rahustab nahka ja annab sellele kauni tooni.

Lisaks sisaldab kreem vananemise tundemärke vähendavaid koostisaineid, nagu linoolhapet ja hüdrogeenitud kollageeni, mille innovaatiline vorm võimaldab neil nahka jõuda seal, kus seda kõige enam vaja, samuti segatüüpi nahale ülikasulikku fütiinhapet, et nahk näeks välja ilus ja terve.

Lõpuks oleme kreemi rikastanud apelsinikoore-, mandariinikoore-, vääris-vaipkakra-, pelargooni- ja bergamotiõliga, et nahk oleks värske ja see universaalne kreem saaks teie igapäevaseks lemmikniisutajaks.

Masseerige hommikul ja õhtul õrnalt näo- ja kaelanahale (välja arvatud siis, kui kasutate taastavat geelmaski). Parima tulemuse saavutamiseks kasutage seda koos teiste Sonya igapäevase nahahoolduse toodetega.

KASUTUS: Masseerige väike kogus kreemi õrnalt nahale, et nahka rahustada ja niisutada.

TÄHELEPANU! Vältige silma sattumist. Silmade ärrituse korral loputage hoolikalt veega. Kui ärritus ei möödu, lõpetage kasutamine ja pöörduge arsti poole.