Päikesekaitsekreem SPF30

22.50  (KM 22%)

Nautige päikest, laskmata ohtlikul kiirgusel oma nahka kahjustada.

Laiaspektrilise toimega veekindlal SPF 30 päikesekaitsekreemil on uuenduslik UVA- ja UVB-filter.

118 ml
Kood: 617
Kategooria:

Kirjeldus

Päikesekaitsekreem

Nahka rahustava ja niisutava aaloega laiaspektriline päikesekreem

  • SPF 30 kaitse UVA- ja UVB-kiirguse eest
  • Naturaalne tsinkoksiidi filter kaitseb suurepäraselt nahka
  • Rahustab, niisutab ja kaitseb
  • Püsib 80 minutit veekindel

Nautige rannarõõme, laskmata ohtlikul kiirgusel oma nahka kahjustada. Ükskõik, kas vahatate lainelauda või kavatsete päeva pargis veeta – Foreveri päikesekreem kaitseb kogu teie peret.

Selle kreemiga saate rännata kõikjal päikese käes, sest tegu on laiaspektrilise SPF 30 tootega, mis kaitseb nahka UVA- ja UVB-kiirguse eest. UVA moodustab 95% kogu Maa pinnani jõudvast ultraviolettkiirgusest. Need kiired tungivad sügavale nahka ning kiirendavad naha vananemist ja kortsude teket.

UVB-kiirgus kahjustab enam naha pealiskihti, põhjustades punetust ja põletust. Kõrgetes ja päikesevalgust peegeldavates kohtades (näiteks lumel ja jääl) muutub see kiirgus veel kahjulikumaks, mõjutades nahka mõnikord isegi kuni kaks korda tugevamini.

Päikesekaitsekreem sisaldab väga innovaatilist ühendit, mille üks koostisosa on mittenanoosakese suurune tsinkoksiid, mida on töödeldud tänapäevase kattetehnoloogia abil. Toodet on kerge peale kanda. Kaitseb suurepäraselt päikese eest ja imendub hästi, jätmata rasust kihti.

Ent uuenduslik päikesekaitsetehnoloogia ei ole selle kreemi ainus eelis – see sisaldab Foreveri istandustest pärit ehedat aaloed, mis toidab, rahustab ja hoiab niiskuse nahas. Teie naha hoolduseks ja kaitseks kasutatakse üksnes parima kvaliteediga aaloelehe sisegeeli. Kreemi kaitseomadusi tugevdab veel E-vitamiin, mis võitleb vabade radikaalide vastu ning tungib naha sügavamatesse kihtidesse, pehmendades ja niisutades seda veel tõhusamalt.

Päikesekaitsekreem püsib veekindel 80 minutit. Parima tulemuse saavutamiseks kandke toodet päikese käes viibides nahale ohtralt ja regulaarselt. Ükskõik, kas tegelete mägironimisega või veedate nädalalõppu grillides, võite julgelt päikest nautida ja olla kindel, et päikesekreem kaitseb kogu teie peret.

KASUTUS:
Kandke nahale ohtralt toodet 15 minutit enne päikese kätte minekut.
Kandke uuesti nahale:
• 80 minuti pärast, kui olete ujunud või higistanud
• Kohe pärast rätikuga kuivatamist
• Vähemalt iga kahe tunni tagant

Loe lisaks : Päikesekaitsekreem SPF30