Aloe Liquid Soap- Aaloega vedelseep

21.00  (KM 22%)

Puhas igapäevane luksus kogu eluks

Aloe vedelseep sisaldab nahka hooldavat aaloe verat ja argaaniaõli, aga ka looduslikult puhastavaid koostisosi, nagu kookospähkel. Hellita end seebiga, mis annab imelise puhtuse...

Kirjeldus

Aloe vedelseep sisaldab nahka hooldavat aaloe verat ja argaaniaõli, aga ka looduslikult puhastavaid koostisosi, nagu kookospähkel. Hellita end seebiga, mis annab imelise puhtustunde nahka kuivatamata.

Kellele?

Aloe vedelseep sobib kogu perele, ka tundliku nahaga inimestele. Seda saab kasutada üle kogu keha ning see lõhnab värskelt ja hästi – ja mitte liiga tugevalt.

Seep: traditsioonidega toode

Esimene seep oli rohkem nagu käsn ja vanim retsept pärineb aastast 3000 eKr. teedelt. Vana-Egiptuses kombineeriti pärast seda õlid tuhaga, millest tekkinud tükke kasutati puhastamiseks. Kõlab kahtlaselt nagu seep, kas pole? Seepi, nagu meie praegust seepi, hakati Lähis-Idas valmistama aastal 500 pKr. ümber – ja kuigi aeg-ajalt peeti jutlusi seebi ja vee patususest, oli seep siin, et jääda.

Mahedad ja hooldavad koostisained

Me kõik kasutame seepi iga päev, mitu korda päevas. Seetõttu on oluline valida toode, mis ei kuivata nahka, vaid puhastab seda õrnalt, hooldab samal ajal nahka ja aitab säilitada niiskust. Meie enda nahahooldusvahend Aloe Vera on Aloe vedelseebi jaoks ideaalne alus.

Puhas ja siidiselt sile viimistlus

Toode sisaldab ka looduslikult puhastavaid kookose koostisosi ja paljusid nahka hooldavaid koostisosi. Muuhulgas argaaniaõli, mis on kerge ja kiiresti imenduv õli, mis muudab naha siledaks, aga ka jojobaestrid, kurgi- ja arnikaekstrakt. Kokkuvõttes tõeliselt armas seep, mis lõhnab imeliselt värskelt – ja mitte liiga tugevalt.

Hellita end igapäevase luksusega

Aloe vedelseep on nii mahe, et seda võib kasutada kogu kehal, ka tundlikul nahal. Moodustab siidise vahu ning jätab naha imeliselt puhtaks ja meeldiva tunde. Aloe vedelseep on pakendatud ka mugavasse ja hügieenilisse pumppudelisse, mis sobib nii duši alla kui ka kraanikaussi. Paljud ostavad kalleid kreeme, kuid ei huvita, millist seepi pere kasutab. Luba endale paremat seepi – ja märka erinevust. Imeline igapäevane luksus!

Aloe vedelseep on Dermatestini® poolt dermatoloogilistes testides hinnatud SUUREPÄRANE.
KASUTAMINE
Võtke väike kogus Aloe vedelseepi märgadele kätele. Masseerige õrnalt vahule ja peske nahk. Aloe vedelseepi saab kasutada kogu kehal. Loputage hoolikalt.