Forever Sensatiable-Kiudainerikas närimistablett

27.10  (KM 22%)

Kiudainerikas närimistablett

Kiudained ja valgud Ning maitsev vanilje maitse. Forever Sensatiable on toidulisand, mis sisaldab muuhulgas glükomannaani ja uut funktsionaalset valku, pärmi hüdrolüsaati.

 

64 tabletti (111 g)

Kood: 665

Kirjeldus

KIRJELDUS

Kiudainerikas närimistablett Forever Sensatiable on vaniljemaitseline närimistablett, mis võimaldab lisada toiduks kasutatavaid kiudaineid ja valke. Toidulisand sisaldab muuhulgas programmi DX4, mis võimaldab aidata vabaneda negatiivsetest mõtetest ja halbadest harjumustest, samuti informatiivselt ja tutvustada toitumist ja elustiili.

Kellele?

Forever Sensatiable on täiskasvanutele mõeldud toidulisand. See töötab kõigi jaoks, jätkake kiudainete kasutamist. Sisaldab glükomannaani, mis suudab siduda palju vett ja seejärel paisub maos.

Toote eelised:

Glükomannaan, mis seob vett Pärmi hüdrolüsaat ja kaerakliid Maitsev närimistablett, mis maitseb nagu vanilje

Seotud veega

Forever Sensatiable sisaldab glükomannaani. Glükomannaan on hea vett siduv taimne kiudaine. Seetõttu on tablettide võtmisel oluline juua vett, tabletid paisuvad maos. Toode sisaldab ka kaerakliisid, mis sisaldavad peaaegu kaks korda rohkem kiudaineid ja valku kui kaerahelbed.

Pärmi hüdrolüsaat

Forever Sensatiable sisaldab kapsa ja magusa funktsionaalse valgu pärmi hüdrolüüsi. Pärmi hüdrolüsaat ehk Saccharomyces cerevisiae on pärmiliik, mida on tuhandeid aastaid kasutatud küpsetistes, kääritatud toitude ja jookide valmistamisel.

Nautige puhta südametunnistusega

Forever Sensatiable’il on maitsev vanilje maitse koos sidrunimaitsega. Võtke üks tablett igal ajal päeva jooksul (kuni 8 tabletti päeva jooksul) – see on nagu väikese koogitüki söömine. Nii hea, et ei taha näksidagi.

Hoida kuivas, jahedas ja lastele kättesaamatus kohas.

Koostisosade loetelu:

Kaerakliid (Avena sativa), magusaine (sorbitool), meepulber, aroom (vanill, sidrun), keskmise ahelaga triglütseriidide pulber, stabilisaator (mikrokristalne tselluloos, ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloostselluloos), pärmi hüdrolüsaat (pöök, akvaariumi sulfaat) (Saccharomyces cerevisiae), glükomannaan.

Allergeenid: märgitud paksus kirjas. magusaine.

Liigne kasutamine võib avaldada lahtistavat toimet. Veenduge, et sisu ei muutuks. Ajakohane teave koostisainete kohta on toote pakendil.

Tehtud usas

Toiteväärtus vastavalt soovitatavale päevaannusele (8 tabletti), (%RI*):

8 tabletti % RI* Pärmi hüdrolüsaadid 500 mg –

Glükomannaan 150 mg – *

RI = ööpäevase tarbimise kontrollväärtus, –

RI ei ole täpsustatud.