Fields of Greens – Rohelised aasad

15.11  (KM 22%)

Rohelised aasad

Eriti hästi tasakaalustatud toidulisand. Selle toitained pärinevad lutserni-, odra- ja nisuidudest ning Cayenne’i piprast.

See on vitamiinide, mineraalide, aminohapete ja ensüümide kokteil, mis sisaldab klorofülli ja taimekiudu. Toidulisand on esmaklassiline toitainete allikas ja võimalus varustada organismi kiiresti elutähtsate ainetega.

KOGUS: 80 tabletti
KOOD: 068
Kategooria:

Kirjeldus

Fields of Greens™

Rohelised aasad

Tänapäeva rutakas elustiil sunnib meid üha sagedamini langetama valiku tervisliku ja naturaalse toidu asemel kiirelt valmiva söögi kasuks. „Forever Living Products“ pakub välja lahenduse – „Fields of Greens“. Tegu on väga hästi tasakaalustatud toidulisandiga, mis aitab kompenseerida toitainete puudu-jäägi. Tootes sisaldub rohkelt vitamiine, mineraale, valke, aminohappeid, ensüüme ja kloro-fülli. Lisandit „Fields of Greens“ iseloomustab toiteelementide küllus, mis on saadud odra ja nisuidudest, lutsernist ja Cayenne’i piprast. Odraidud sisaldavad järgmisi mineraale: kaaliumit, kaltsiumit, magnee-siumit, rauda, naatriumit, vaske, fosforit, tsinki ja mangaani. Nisuidud on toiteväärtuslikud taimed, mis sisaldavad ohtralt eri vitamiine ja mineraale. Lutsern on võrratu vitamiinide (A-, B6-, E- ja K-vitamiini) ning mineraalide allikas. Cayenne’i pipart kasutatakse juba ammustest aegadest meditsiinis – see tõhustab verevarustust ning seedimist. Toode sisaldab mett, milles on palju kasulikke aineid: vitamiine, mineraale ja aminohappeid. Mett kasutatakse juba iidsetest aegadest ravimi ja energiaallikana. „Fields of Greens“ on hästi tasakaalustatud toidulisand, mis sisaldab vitamiine, mineraale, aminohappeid, ensüü-me, klorofülli ja rohkelt kiudaineid. „Fields of Greens“ on suurepärane energia ja tervise allikas.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks tablett kaks korda päevas toidulisandina.

80 tabletti

Kood : 68

Lae alla  toote lisainfo PDF-s:   Fields of Greens™