Aaloe-biotselluloosimask 1 tk

12.00  (KM 22%)

Võtke istet, lõõgastuge ja laske sel uut sorti maskil oma naha eest hoolt kanda. See on suurepärane valik neile, kellel on veidi küpsem nahk ja kes tahavad säilitada selle noorusliku jume. Aaloega biotselluloosimask niisutab ohtralt ja taastab tõhusalt nahka. Mask värskendab väsinud nahka ja annab kauni nahatooni, aidates võidelda vananemistunnuste vastu, rahustab nahka ja vähendab punetust.  Sinu nahk näeb välja pehme, pingul ja särav – kõigest 20 minutiga .

1 mask

Kategooria:

Kirjeldus

Biotselluloosi mask aaloega

– Niisutab ja taastab tõhusalt nahka

– Värskendab nahatooni ja aitab võidelda vananemise tunnustega

– Rahustab nahka ja vähendab punetust

– Nahk näeb välja pehme, pingul ja särav

Foreveri uuenduslik looduslikest koostisainetest valmistatud aaloega biotselluloosmask niisutab ohtralt ja tõhusalt. Uut sorti maski aluse moodustab biotselluloos. See aine kohandub kergesti näokontuuridega, võimaldades maskil imenduda sügavale nii peenetesse kui ka nähtavamatesse kortsudesse, kuhu tavalised lehtmaskid ei jõua.

Aaloega biotselluloosmaskil on kahetine toime. Forever kasutab unikaalset meetodit, kus meie istanduste aaloegeel ja mererohi fermenteeruvad teatud bakterite mõjul ning muutuvad biotselluloosi kiuks, mis rahustab, pehmendab ja niisutab nahka. Rohelise tee ja hariliku hobukastaniga seerum värskendab väsinud nahka ning kaitseb seda vabade radikaalide eest, aidates nõnda võidelda vananemistundemärkidega. Ühtlasi see rahustab ja vähendab naha punetust. Sellisel moel täidab üks mask kahte tähtsat funktsiooni.

Meie biotselluloosi maski on lihtne kasutada. Seda ei ole vaja maha pesta – lihtsalt masseerige allesjäänud seerum näo- ja kaelanahka. Et biotselluloos võimaldab seerumil harilike maskidega võrreldes nahka tungida mitu korda sügavamalt, püsib teie nahk palju kauem niisutatuna.

KASUTUS:
1. Avage kott ja võtke mask lahti.

2. Mask on mõlemalt poolt kaitstud kangakihiga. Eemaldage üks kiht ja visake ära.

3. Asetage mask näole. Suruge see õrnalt vastu nahka.

4. Eemaldage teine kangakiht ja visake ära.

5. Umbes 20 minuti pärast võtke mask näolt ja visake ära. Nahka ei ole vaja pesta. Masseerige maski jääk näo- ja kaelanahka, et säilitada nooruslik jume.

Lisainfo : Bio-tselluloosi-mask-aaloega