Awakening Eye Cream – Värskendav silmaümbruskreem

20.00  (KM 22%)

Kaunitele silmadele

Värskendava silmaümbruskreemi koostises on patenditud koostisosi – peptiide, mis siluvad ja pehmendavad tundlikku silmaümbrusnahka, vähendades märgatavalt kortsude ja tumedate silmaaluste teket.  Värskendav silmaümbruskreem sisaldab veel butüleenglükooli, mis vähendab uuringute kohaselt silmaümbruse turseid ja tumedaid laike vaid 15 päevaga.

KOGUS: 21 g
Kood : 561
Kategooria:

Kirjeldus

Värskendav silmaümbruskreem

– Leevendab turset ja tumedaid silmaaluseid.
– Vähendab märgatavalt kortsude teket.
– Silmad näevad välja säravamad, elujõulisemad ja paremini puhanud.
Värskendava silmaümbruskreemi koostises on patenditud koostisosi – peptiide, mis siluvad ja pehmendavad tundlikku silmaümbrusnahka, vähendades märgatavalt kortsude ja tumedate silmaaluste teket.
Väikese molekulmassiga eriline kollageen aitab kollageeni oleku normaalsena hoida, et nahk oleks pingul ja korralikult niisutatud. Kui kollageeni on piisavalt, siis silmaümbrusnahk on pehmem, siledam ja enam pingul.
On kindlaks tehtud, et üks meie paljudest unikaalsetest koostisainetest – butüleenglükool – vähendab silmade ümbruses tursete ja tumedate laikude teket vaid 15 päevaga.
Veel üks väga uuenduslik koostisaine on lenkorani siidakaatsia kooreekstrakt Darutoside kompleksiga. Tegu on ühe esimese selletaolise komponendiga, mis võib tõsta lõtvunud ülalaugu. Tänu sellele koostisosale saame hoolt kanda nii ülemise lau kui ka tundliku silmaümbrusnaha eest, et silmad näeksid kaunimad välja. Värskendav silmaümbruskreem pinguldab ühtlasi naha pealispinda, mille tulemusena muutuvad kortsukesed silmanurkades vähem märgatavaks, ning
tugevdab väikeseid veresooni, et silmaalused oleksid heledamad. Kuiv ja tursunud nahk näeb kaunim välja ning silmad on säravamad, elujõulisemad ja paremini puhanud, sest naha kaitsebarjäär on tugevam ja niiskus püsib tõhusamalt nahas.
Kõik need üliefektiivsed koostisained teevad kreemist ühe novaatorlikuma silmaümbrustoote, mis laseb teie ilul särama lüüa. Kasutage värskendava silmaümbruskreemi väge ja nautige nooruslikult säravat pilku.
Positiivset mõju on näha väga kiirelt!

KASUTUS: Kandke väike kogus kreemi õrnalt sõrmega silma kohale ja ümber.
TÄHELEPANU!
Vältige silma sattumist. Silmade ärrituse korral loputage hoolikalt veega. Kui ärritus ei möödu, katkestage toote kasutamine ja pidage nõu arstiga.

Lisainfo  PDF : Värskendav silmaõmbruskreem 

Kogus 21 g