Taruvaiguga aaloekreem

24.80  (KM 22%)

74% Aloe Verat

Kreem sobib iseäranis tuule ja külma räsitud ning muutlikust ilmast mõjutatud nahale. Kreem ei sisalda vett, seepärast sobib see ideaalselt külmaks aastaajaks. Aaloe ja taruvaik on koosluses kummeli, A- ja E-vitamiiniga.

113ml

Kood: 51

 

Kategooria:

Kirjeldus

Aloe Propolis Creme™

Taruvaiguga aaloekreem

74% Aloe Verat

Taruvaik tõstab esile aaloegeeli omadused. Need kaks komponenti sobivad väga hästi kokku, kaitstes nahka keskkonna kahjuliku mõju eest. E­-vitamiin aeglustab naha vananemisprotsessi, olles samas kerge ultraviolettkiirte filter. A­-vitamiini nimetatakse nahavitamiiniks –- see on vajalik nahakudede uuenemiseks. C­-vitamiin on tarvilik sidekudede normaalseks funktsioneerimiseks.

Taruvaiguga aaloekreem on meeldiva lõhna ja tihke tekstuuriga. See sobib kasutamiseks ülikuiva naha korral – kätel, küünarnukkidel, põlvedel, kandadel. Väga hea abimees kannalõhede korral. Eriti hea on kreem probleemsel nahal, leevendades sügelust ja ketendust ekseemide, allergiate, psoriaasi puhul.

Kreem ei sisalda vett, seetõttu sobib see ideaalselt kasutamiseks külmal aastaajal tuulest, külmast ja muutlikust ilmast räsitud nahale.

• Sobib kõikidele nahatüüpidele.
• Rahustava toimega.
• Suurepärane niisutaja ja põletikuvastane vahend.

113ml

Vaata: Aloe Propolis Creme™  kood 51