Aaloe-jõhvikamahl

32.65  (KM 22%)

Värske jõhvikas ja magus õun. Värske jõhvikas ja magus õun muudavad meie kõigi hinnatud aaloemahla erilise maitsega joogiks, mis aitab seedimise korras hoida ning varustab keha mitmesuguste vitamiinide ja fütotoitainetega.

Me ei liialda sugugi, kui ütleme, et aaloe-jõhvikamahlas on rohkelt meie aaloed. See sisaldab 90,7% stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geeli ja naturaalset mahlakontsentraati, mis aitavad immuunsüsteemi tugevana ja energiataseme loomulikuna hoida.

VEGAN

KOGUS: 1 liiter
Kategooria:

Kirjeldus

Aaloe-jõhvikamahl

– 90,7% ehedat aaloelehe sisemuse geeli

– Säilitusainevaba

– Hoiab seedimise korras

– Aitab immuunsüsteemi tugevana hoida

– Jõhvikas aitab kuseteed tervena hoida

– Aitab säilitada loomuliku energiataseme

Aaloe-jõhvikamahl sisaldab 90,7% stabiliseeritud aaloelehe sisemuse geeli ja naturaalset mahlakontsentraati, mis aitavad immuunsüsteemi tugevana ja energiataseme loomulikuna hoida.

Aaloe on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada (seedeorganitest jõuavad need verre) ning soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida.

Jõhvikas ja magus õun annavad sellele mahlale värskendava, pikantse maitse. Jõhvika antioksüdatiivsed omadused on C-vitamiini omadest 20 korda tugevamad. Pealegi, jõhvikas sisaldab proantotsüanidiine, mis koos C-vitamiiniga aitavad kuseteed korras hoida. Õunas leidub erilist fütotoitainet kvertsetiini – veel ühte tõhusat antioksüdanti, et aaloe-jõhvikamahl oleks veel tervislikum ja hõrgum.

Aaloe-jõhvikamahla töödeldakse aseptiliselt (tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta) ja see villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakendisse, et saaksite värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

TARVITAMINE: Päevane annus on 120 ml. Enne tarvitamist loksutage. Pärast avamist hoidke külmkapis vertikaalasendis. Tarvitage ära 30 päevaga.

Loe lisaks: Aloe-berry-nectar