Sonya sügavniisutav aaloekreem

34.35  (KM 22%)

Sonya® sügavniisutav aaloekreem on Sonya® nahahooldussarja uusim toode, mis kustutab suurepäraselt teie naha niiskusejanu. Kreem sisaldab männikooreekstrakti, mis võitleb aktiivselt vabade radikaalide vastu, kaitstes ja tugevdades nõnda naha kollageeni. Aitab taastada ja säilitada naha noorusliku sära.

kood: 651

kogus: 71g

Kategooria:

Kirjeldus

Kirjeldus

Männikooreekstrakt sisaldab looduslikke aineid, oligomeerseid protsüaniide, mis on ühed tugevamad looduses leiduvad antioksüdandid. Männikooreekstrakt võitleb aktiivselt vabade radikaalide vastu, kaitstes ja tugevdades nõnda naha kollageeni. Teadlased arvavad, et võitlus vabade radikaalide vastu on üks paremaid viise vananemistundemärkide neutraliseerimiseks. Meie uues kreemis „Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream“ sisalduv männikooreekstrakt aitab koos eheda stabiliseeritud aaloe, keramiidide ja uue põlvkonna niisutajatega säilitada niiskuse ja küündida naha väliskihtide sügavusse, et taastada ja säilitada naha nooruslik sära.

KASUTAMINE: naha intensiivseks ja sügavuti niisutuseks kasutage õhtul seerumi „Sonya Aloe Nourishing Serum“ järel. Võtke kreemipurgi kaane alt välja plastspaatel ja plaat. Ammutage spaatliga purgist kreemi ja määrige plaadile. Võtke plaadilt sõrmeotstega kreemi ning masseerige õrnade ringjate liigutustega nahale. Peske spaatel ja plaat iga kasutuskorra järel hoolikalt kuuma veega puhtaks ja kuivatage enne tagasiasetamist purgi kaane alla.