FAB X – energiajook

3.90  (KM 22%)

Energiajook FAB X on tervise ja reipuse allikas, mis ei sisalda kaloreid, süsivesikuid ega suhkrut, küll aga ohtralt vitamiine, aminohappeid ja elektrolüüte.

Jook paneb energia kohe tulvama ja jaksu jätkub kauemaks. Andku FAB X teile energiat terveks päevaks ja aidaku saavutada kõik, mida ihkate!

Kod: 440

KOGUS: üks purk (250 ml).

Kirjeldus

FAB X – energiajook

„FAB X Forever Active Boost™“ on energiajook, mis ei sisalda kaloreid, süsivesikuid ega suhkrut, küll aga ohtralt vitamiine, aminohappeid ja elektrolüüte. Kas olete kunagi unistanud, et teil oleks eesmärkide elluviimiseks rohkem aega? Aeg on meie kalleim vara. Kui teil jätkub energiat kogu päevaks, saate ära teha kõik, mis plaanitud. Oleme loonud FAB X-i, et saaksite elada aktiivselt ning nautida suurepärast maitset ja kvaliteeti, mis on juba kujunenud „Forever“ tunnusmärgiks. Vahel ei piisa kiirest jõutaastamisest, vaid tuleb hoolitseda ka selle eest, et pärast toimekat päeva jätkuks energiat veel sisukaks õhtuks või tunnikeseks spordisaalis. Et energiajook FAB X ei sisalda kaloreid ega suhkrut, sobib see hästi värskenduseks. Tänu looduslikule koostisainele guaraana-pauliiniale taastub jõud silmapilkselt. Tuntud sporditoitumisteadlase loodud ja patenditud koostisosade kompleks varustab organismi kauakestva energiaga. FAB X-is on ühendatud vastupidavus, keskendatus, energia ja vitamiinid. Nii saate taas energiat ja võite produktiivsemalt töötada, kurnamata keha ebavajaliku suhkru ja kaloritega. Kõigil on mõnikord vaja, et jõud kiiresti taastuks. FAB X on tervislik valik, mida võib usaldada.

Jook paneb energia kohe tulvama ja jaksu jätkub kauemaks. Andku FAB X teile energiat terveks päevaks ja aidaku saavutada kõik, mida ihkate!

Lae alla tooteinfo PDF fail: Forever Active Boost FAB X