Aloe Heat Lotion – Soojendav aaloekreem

17.50  (KM 22%)

Soojendav massaažikreem aaloega

36% Aloe Verat

Soojendavat kreemi on soovitatav kasutada lihaste suurenenud koormuse, külmetuse, selja- ja liigesevalude korral. Võib kasutada kui lõõgastavat massaažikreemi, mis stimuleerib terve organismi vereringet, vähendab väsimuse tundemärke ja parandab enesetunnet.

118ml

Kood: 64

Laost otsas

Kirjeldus

Aloe Heat Lotion™

Soojendav massaažikreem aaloega

36% Aloe Verat

Soojendav kreem – aaloegeel, millele on lisatud eukalüpti-, aprikoosi-, seesami- ja jojoobaõli. Sobib kasutada lihaste suurenenud koormuse, külmetuse, selja- ja liigesevalude korral. Võib kasutada kui lõõgastavat massaažikreemi, mis stimuleerib terve organismi vereringet, vähendab väsimuse tundemärke ja parandab enesetunnet. Sobilik nii täiskasvanutele kui lastele.

Soojendav aaloekreem niisutab ja rahustab nahka, aitab leevendada põletikke, lihase-­, liigese-­ ja kõõlusevalu, vähendab stressi ja pingetunnet, toimib suurepäraselt lõõgastava “intelligentse” massaažikreemina.

Stimuleeriva, vereringet ergutava mõju tõttu on soojendavat aaloekreemi soovitatav kasutada külmetuse ja peavalu korral. Toodet soovitatakse kasutada ka suurenenud lihaskoormuse ning lihase­-, liigese-­ ja kõõlusepõletiku korral.

KASUTAMINE. Kandke nahale ohtralt kreemi ja masseerige nahka vastavalt vajadusele. Vältige silma sattumist. Silma sattumisel loputage veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Toode ei sisalda dopingaineid ning on kantud Kölner Liste nimistusse. Kölni nimekirjas on tooted, mida sportlased võivad tarbida, riskimata positiivse dopinguprooviga.

118ml

Vaata: Aloe Heat Lotion™  kood 64