Aaloemahla trio

97.95  (KM 22%)

Nagu looduse loodud aaloe. Kujutage ette, et lõikate aaloelehe katki ja tarvitate selles olevat geeli otse lehest. Meie aaloemahl on peaaegu sama värske kui geel otse lehest!

Seda valmistatakse ehedast lehe sisemuse geelist. Selles ei ole suhkrut, gluteeni ega lisatud säilitusaineid.

VEGAN

KOGUS: 3 x 1 liiter

Kood: 7153

Kategooria:

Kirjeldus

Aaloemahl

Meie Foreveri aaloemahl on peaaegu sama värske kui geel otse lehest! See toitev jook sai esimesena Rahvusvaheliselt Aaloeteadusnõukogult sertifikaadi, mis kinnitab toote ehedust ja tõhusust. Seda valmistatakse ehedast aaloelehe sisemuse geelist. Selles ei ole suhkrut, gluteeni ega lisatud säilitusaineid. Juba pikki aastasadu hinnatud aaloe mõjub nahale rahustavalt, jahutavalt ja niisutavalt ning see on leidnud ka teaduslikku tõestust. Aga see unikaalseid polüsahhariide ja erilisi toitaineid sisaldav väärtuslik taim on väga kasulik ka seespidisel tarvitamisel.

– 99,7% ehedat aaloelehe sisemuse geeli

– Säilitusainevaba

– Hoiab seedimise korras

– Aitab immuunsüsteemi tugevana hoida

– Parandab toitainete omastamist

– Aitab säilitada loomuliku energiataseme

Kujutage ette, et lõikate aaloelehe katki ja tarvitate selles olevat geeli otse lehest. Meie aaloemahl on peaaegu sama värske kui geel otse lehest!

Aaloe on naturaalne puhastaja, tänu millele see aitab seedetraktis toitaineid söödud toidust paremini omastada ning soodustab kasulike bakterite kasvu. Aaloes leiduv unikaalne polüsahhariid atsemannaan ja muud toitained aitavad immuunsüsteemi tugevana hoida. Atsemannaan on üks peamisi näitajaid, mida IASC aaloe kvaliteedi hindamisel arvesse võtab. Selles aaloemahlas on atsemannaani peaaegu kaks korda rohkem kui sertifitseerimiskriteeriumide järgi nõutav!

Aaloemahla töödeldakse aseptiliselt, tänu millele seda saab toota ilma säilitusaineteta ja see sisaldab koguni 99,7% ehedat aaloelehe sisemuse geeli. Aaloemahl villitakse 100% taaskasutatavatest materjalidest valmistatud tetrapakendisse, et saaksite värsket, lahjendamata, väärtuslikud omadused säilitanud aaloegeeli nautida nii, nagu loodus on selle loonud.

TARVITAMINE: Päevane annus on 120 ml. Enne tarvitamist loksutage. Pärast avamist hoidke külmkapis vertikaalasendis. Tarvitage ära 30 päevaga.

Loe lisaks: aloe-vera-gel

Loe lisaks valmistamise kohta : Aseptiline töötlus