Gentleman´s Pride – Habemeajamisjärgne palsam aaloega

18.60  (KM 22%)

Habemeajamisjärgne palsam aaloega

Alkoholivaba aaloegeelil baseeruv habemeajamisjärgne palsam rosmariini- ja kummeliekstraktiga. Raseerimine ärritab nahka, sageli ka vigastab, seetõttu tasub nahka selle palsamiga poputada.

118ml

 

 

Kategooria:

Kirjeldus

Gentleman´s Pride™     

Habemeajamisjärgne palsam aaloega

Alkoholivaba, 42% Aloe Verat

Eriliste niisutavate koostisosadega habemeajamisjärgne palsam. Raseerimine ärritab nahka, sageli ka vigastab, seetõttu tasub nahka selle palsamiga poputada. Nautige puhtuse ja mehelikkuse lõhna.

Habemeajamisjärgne palsam on suurepärane alkoholi- ja seebivaba nahahooldusvahend, mis niisutab ja rahustab nahka, aitab raseerimisel tekkinud väikestel haavadel kiiremini paraneda ning kaitseb nahka keskkonna kahjustava mõju eest. Palsami aluseks on aaloegeel, mida on täiendatud pehmendavate ainete, kummeli-ja rosmariiniekstraktiga.

Raseerimisel on sageli oht sisse lõigata, end kriimustada, raseerimine muudab naha kuivaks ja tundlikuks. Paljudes habemeajamiskreemides ja –vahtudes on ained, mis eemaldavad naha pindmiselt kihilt lipiidid. Need on aga naha hea väljanägemise seisukohalt vajalikud, kuna aitavad säilitada niiskust.Seebi baasil valmistatud raseerimiskreemid kuivatavad nahka ning tekitavad kuiva ja
pingul tunde.

KASUTAMINE: kandke ohtralt nahale pärast raseerimist või lihtsalt naha rahustamiseks.

118ml             

Vaata : Gentleman´s Pride™   kood 70