Forever Pomesteen Power

29.65 

Suurepärane antioksüdantide allikas – kokteil. Tegu on eri puuvilja- ja marjamahla (granaatõuna-, pirni-, mangostani-, vaarika-, muraka-, mustika- ja viinamarjaseemneekstrakti) seguga. Tänapäeval ei ole enam kahtlust, et antioksüdandid mõjutavad märkimisväärselt meie tervist ja head enesetunnet. Tunnetage eksootiliste viljade jõudu!

VEGAN

Kogus: 473ml

Kood: 196

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Forever Pomesteen Power

Pole kahtlust, et antioksüdandid mõjutavad märkimisväärselt meie tervist ja head enesetunnet. Toitumisspetsialistid ei ole aga veel jõudnud otsusele, millised viljad on võimsate antioksüdantide suurimad allikad – kas antioksüdanti ksantiin enim sisaldavad või parimate hapnikuradikaale absorbeerivate omadustega viljad. „Forever Pomesteen Power“ iseloomustavad mõlemad omadused. Tegu on puuvilja- ja marjamahla ning viinamarjaseemneekstrakti patenditud seguga. Toode sisaldab granaatõuna-, pirni-, mangostani-, vaarika-, murakaja mustikamahla. Hapnikuradikaalide sidumise võime on indikaator, mis näitab, kuidas antioksüdant suudab vastu seista vabade radikaalide põhjustatavale kahjule. Eri viljaliikidel on erinev võime absorbeerida vabu radikaale. Uuringud on näidanud, et koguni sama liiki viljade võime neelata vabu radikaale võib sõltuvalt saagikoristusajast olla erinev. Mahla „Forever Pomesteen Power“ koostisosad on viljadest talletatud hetkel, mil nende radikaalisidumisvõime oli kõige suurem. Selle toote valmistamisel pööratakse erilist tähelepanu granaatõuna ja mangostani radikaalisidumisvõime koefitsiendile.
Granaatõunamahlas on rohkem polüfenooli antioksüdante kui punases veinis, rohelises tees, jõhvika- või apelsinimahlas. Peale selle on see suurepärane A-, C- ja E-vitamiini ning raua allikas. Mangostan on eriti populaarne Aasias. See vili sai kuninganna Victoria lemmikuks ning sellest ajast kutsutakse seda viljade kuningaks. Mangostan paistab silma tõhusa radikaalisidumisvõime poolest. Vili sisaldab palju võimsat antioksüdanti ksantiin. „Forever Pomesteen Power“ – eksootiliste viljade uskumatu võimsus!

SOOVITATAV: 30 ml kord päevas enne sööki. Enne tarvitamist loksutada. Avatuna hoida külmkapis kuni 30 päeva.

Lae alla tooteinfo PDF fail: Forever Pomesteen Power 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Forever Pomesteen Power”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga