Royal-Jelly

Royal Jelly – Mesilasema piima tabletid

35.16 

Foreveri mesilasema toitepiima tabletid

Mesilasema piima on iidsetest aegadest peetud nooruse eliksiiriks. See kiirendab ainevahetust, annab energiat, leevendab stressi, aeglustab vananemisprotsessi.

Kood: 036

60 tabletti

Kategooria:

Toote kirjeldus

Foreveri mesilasema piima tabletid

Mesilaema toitempiima tabletid on täiuslik tervistav toit.

Ta sisaldab väga olulist valku – gammaglobuliini, pantoteenhapet, kõiki asendamatuid aminohappeid ja kümmet asendatavat aminohapet. Ravitoime tagavad mesilasema toitepiimas sisalduvad sümpaatilist ja parasümpaatilist närvisüsteemi stimuleerivaid ained ning vitamiinid, asendamatud aminohapped, hormoonid ja teised bioloogiliselt aktiivsed ained. Mesilaema toitepiim on ka antibiootiliste omadustega. ta avaldab toniseerivat, mikroobi- ja kiiritusvastast, immuunsüsteemi tõhustavat, ainevahetust stimuleerivat, organismi elulist toonust tõstvat ning vererõhku normaliseerivat toimet, samuti soodustab veresoonte seisundi ja elundite funktsioonide paranemist. 

Mesilasema toitepiim on tõhus närvinõrkuse (neurasteenia), jõuetuse (asteenia), masenduse (depressioni), vaimse ja kehalise ülepingutuse, tuiksoonelubjastuse (ateroskleroosi), rinnaangiini (stenokardia), ajupõletiku (entsefaliidi), rasvumise, organismi kurnatuse, kopsuastma (bronhiaalastma) ja kehvveresuse (aneemia) korral.

Mesilasema piima on iidsetest aegadest peetud nooruse eliksiiriks. See kiirendab ainevahetust, annab energiat, leevendab stressi, aeglustab vananemisprotsessi.

Lae endale toote lisainfo PDF-s :  Royal Jelly

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Royal Jelly – Mesilasema piima tabletid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga