Forever Active Probiotic

Forever Active Probiotic – Probiootikumid

27.50 

Forever Active Probiotic

Bakterid on inimese organismis elavad mikroorganismid, mis mängivad meie tervise seisukohalt olulist rolli.

Sisaldab kuut liiki häid baktereid, mis on inimese tervisele väga tähtsad. Pisikesed kergestineelatavad kapslid on loodud seedesüsteemi tugevdamiseks. Kapslid tõhustavad toitainete omastamist, tugevdavad immuunsüsteemi.

KOGUS: 30 kapslit
KOOD: 222

Laost otsas

Kategooria:

Toote kirjeldus

Forever Active Probiotic™

Probiootikumid

Bakterid on inimese organismis elavad mikroorganismid, mis mängivad meie tervise seisukohalt olulist rolli. Bakterid jagatakse headeks ja halbadeks. Häid baktereid nimetatakse probiootikumideks (probiootikum tähendab kreeka keeles ’elu jaoks’). „Forever Active Probiotic“ on seedesüsteemi tervistamiseks loodud väike, kergesti neelatav kapsel. Kui organismis väheneb toitumisharjumuste või elustiili tõttu naturaalsete probiootikute hulk, taastab see toidulisand nende tasakaalu. „Forever Active Probiotic“ aitab toitu seedida, tõhustab toitainete omastamist, reguleerib soolestiku funktsioone, happelisust, taastab loomuliku mikrofloora tasakaalu, mõjutab positiivselt inimese kasvu ja arengut. Probiootikumid on väga tundlikud keskkonna suhtes, mistõttu kasutab „Forever Living“ Seule toidulisandi tootmiseks erilist patenditud kapslitehnoloogiat, mis aitab säilitada probiootikumide omadusi ja tagab, et kuue kasuliku bakteri eriline segu vabaneb organismis alles siis, kui kapsel jõuab käärsoolde. „Forever Active Probiotic“ sisalduvad probiootikumid on saadud järgmistest piimhappe- ja bifidobakterite liikidest: Lactobacillus acidophilus pärsib ebasoovitavaid mikroorganisme ning aitab takistada nende paljunemist; Bifidobacterium longum tõrjub välja halvad bakterid ja vähendab seedehäirete riski; Bifidobacterium lactis aitab alandada organismi pH-d ning pidurdab patogeensete bakterite paljunemist; Lactobacillus rhamnosus aitab seedetrakti kaitsta ebasoovitavate mikroorganismide eest; Lactobacillus bulgaricus aitab peensoole puhtana hoida ja tasakaalustab selle tööd; Lactobacillus plantarum säilitab tähtsaimad toitained, aidates nii toksiine neutraliseerida. „Forever Active Probiotic“ on hetkel ainus pika säilivusaja ja kuue bakteriliigiga probiootikum, mida ei ole vaja hoida madalal temperatuuril. Toidulisandi judres on suurepärane veel seegi, et see sobib hästi aaloemahladega. Aaloe tõhustab probiootikumide kasu ning loob ideaalse keskkonna nende toimimiseks.
Kui soovite parandada seedesüsteemi funktsioneerimist, tagada toitainete imendumise ja tugevdada immuuntalitlust, lisage oma menüüsse „Forever Active Probiotic“.

Sisaldab kuut liiki häid baktereid, mis on inimese tervisele väga tähtsad. Pisikesed kergestineelatavad kapslid on loodud seedesüsteemi tugevdamiseks. Kapslid tõhustavad toitainete omastamist, tugevdavad immuunsüsteemi.

SOOVITUSLIK TARVITAMINE: üks kapsel päevas veega enne sööki või kaks tundi pärast söömist. Neelata tervelt.
MÄRKUS. Ei sisalda pärmi, nisu, gluteeni, maisi, piimatooteid, kunstlikke värvaineid ega säilitusaineid. Toode sisaldab üksnes looduslikke koostisaineid, mistõttu võivad kapslid värvi muuta.

30 kapslit

Kood : 222

Lae alla  toote lisainfo PDF-s:  Forever Active Probiotic™

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Forever Active Probiotic – Probiootikumid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga